جستجو

ماهی کوتر (باراکودا)

ماهی کوتر دم سیاه (چنگو)

ماهی کوتر دم سیاه (چنگو، شیر نیزه ایی)،تازه و صید طبیعی با امکان پاک کردن رایگان می باشد.برای سفارش عمده ماهی با شماره تلفن 09173983095 تماس حاصل فرمایید.
180٬000 تومان
برابر با 180٬000 تومان هر 1 کیلو گرم

ماهی کوتر دم زرد (چنگو دم زرد)

ماهی کوتر دم زرد (چنگو، شیر نیزه ایی و بارکودا)،تازه و صید طبیعی با امکان پاک کردن رایگان می باشد.برای سفارش عمده ماهی با شماره تلفن 09173983095 تماس حاصل فرمایید.
320٬000 تومان
برابر با 320٬000 تومان هر 1 کیلو گرم

عمده محصولات اسبک ماهی محصولات تازه هستند و در یخدان‌های کائوچویی با اندازه مناسب و مقدار یخ کافی بسته‌بندی می‌شوند تا سالم و تازه به دست شما برسند. در صورتی که ارسال به صورت هوایی باشد، یا از یخ‌های ژله‌ای مخصوص برای بسته‌بندی سفارشتان استفاده می‌شود، یا محصولات ۲۴ پیش از ارسال منجمد می‌شوند تا در طول ارسال تازه و سالم بمانند.

ارسال برای شهرهای کوچک از طریق باربری اتوبوس و تحويل در ترمینال و برای کلان شهرها از طریق باربری هوایی و تحویل درب منزل است.

خرید ماهی کوتر در انواع سایزهای مختلف (دم زرد، دم سیاه، دم سبز) و صید روز، کاملا اورگانیک و طبیعی به صورت جزئی و عمده با امکان پاک شدن و تحویل درب منزل.

  قیمت‌ها و شرایط ارسال به چه صورت است؟

 

برای سفارش ماهی کوتر یا باراکودا جنوب  تماس بگیرید : 09173983095

 

قیمت تمام محصولات به ازای هر یک کیلوگرم و به تومان است.

 

 

در صورتی که تمایل داشته باشید، پاک کردن و بسته‌بندی به رایگان برای شما انجام می‌شود.

 

 

عمده محصولات اسبک ماهی محصولات تازه هستند و در یخدان‌های کائوچویی با اندازه مناسب و مقدار یخ کافی بسته‌بندی می‌شوند تا سالم و تازه به دست شما برسند. در صورتی که ارسال به صورت هوایی باشد، یا از یخ‌های ژله‌ای مخصوص برای بسته‌بندی سفارشتان استفاده می‌شود، یا محصولات ۲۴ پیش از ارسال منجمد می‌شوند تا در طول ارسال تازه و سالم بمانند.

 

 

حداقل مقدار قابل سفارش برای هر محصول ۱ کیلوگرم است.

 

 

به دلیل شرایط دشوار ارسال محصول تازه به شهرهای مختلف، حداقل مجموع سفارش قابل ارسال ۵ کیلوگرم است. هزینه ارسال برای سفارش‌های کمتر از ۵ کیلوگرم چندان به‌صرفه نیست اما اگر خودتان رضایت داشته باشید ارسال سفارش با هر وزنی انجام می‌شود.

 

 

ارسال برای شهرهای کوچک از طریق باربری اتوبوس و تحويل در ترمینال و برای کلان شهرها از طریق باربری هوایی و تحویل درب منزل است.

 

 

ارسال برای برخی شهرها به صورت مستقیم و برای برخی دیگر به صورت دومسیره انجام می‌شود. ارسال دومسیره برای شهرهایی است که پرواز یا اتوبوس مستقیم از بندرعباس به آنجا وجود ندارد. به عنوان مثال اگر مشتری عزیزی از شهر آمل به اسبک ماهی سفارش دهد، ما ابتدا بسته ایشان را از بندرعباس به اصفهان و سپس از اصفهان به آمل می‌فرستیم. محل تحویل در شهرهای دومسیره هم ترمینال است.

 

 

هزینه ارسال برای همه سفارش‌های با مبلغ بیش از ۱ میلیون تومان رایگان است. برای سفارش‌های کمتر از این مقدار، هزینه ثابت ارسال ۸۰ هزار تومان است و ممکن است با توجه به شهر محل سکونت و آدرس شما، مبلغی به این هزینه اضافه شود.

 

 

🔵 انواع ماهی کوتر تازه جنوب از ماهی‌های خلیج فارس است که دارای گوشت سفید و صورتی بسیار لذیذ و کم تیغی است و به همین دلیل طرفداران زیادی دارد و یک خوراک عالی محسوب می‌شود. این ماهی با نام‌های بومی دوولمی، قطر، کودر، شیر پولک دار، چنگو شناخته می‌شود. ماهی کوتر ارگانیک سرشار از پتاسیم، فسفر و سدیم به همراه ویتامین‌های A و D است. کوتر، ماهی پرچربی است و سرشار از امگا3 بوده و خاصیت ضد التهابی دارد.  باعث بهبود عملکرد قلب نیز می‌شود. این ماهی در کنترل و پیشگیری بیماری‌‌های قلبی و عروقی، دیابت، انواع سرطان‌ها و بیماری‌های سیستم عصبی موثر است.

 

🔵 از انواع ماهی کوتر می‌توان به دم سیاه، دم سبز و زرد اشاره کرد. از نظر ظاهری ماهی کوتر دم سیاه بسیار باریک و بلند بوده و بدنی نقره‌ای رنگ دارد به این دلیلی به این ماهی، کوتر دم سیاه گفته می‌شود چرا که از انتهای ماهی تا نهایت دم، رنگ تیره بود و سیاه است. دهان این نوع، بلند و دراز است و کمی باریک به نظر می‌رسد. ماهی کوتر دم سبز یا شیر نیزه‌ای که تفاوت چندانی با نوع دم سیاه آن ندارد و تنها دلیل تفاوت نام‌گذاری دم زیتونی یا سبز رنگ آن است. نوع دم زرد این ماهی نیز کاملا شبیه به دو مدل قبلی است فقط دم آن به رنگ زرد است.

 

🔵 در فروشگاه اسبک ماهی انواع ماهی کوتر ارگانیک دریای جنوب به مشتریان ارائه می‌شود. وجه تمایز ما با دیگر فروشگاه‌های فروش آنلاین ماهی در این است که ماهی را به صورت پاک شده نیز به شما ارائه می‌کنیم. این شما هستید که مدل پاک شدن را تعیین خواهید کرد. البته به دلیل جثه‌ی نسبتا باریکی که این ماهی دارد تنها برای ماهی شکم‌پر یا فیله شده پاک می‌شود. برای حفظ تازگی، بلافاصله پس از صید آن را پاک می‌کنیم.  البته به این موضوع هم باید اشاره کنیم که اگر شما دوست داشته باشید ماهی را به صورت دست نخورده و پاک نشده نیز تحویل بگیرید این امکان فراهم شده است. ما ماهی را سریعا بعد از صید در ظرف یخ گذاشته و برای شما ارسال خواهیم کرد.

 

🔵 اشاره به این نکته نیز ضروری است که به دلیل ارگانیک بودن ماهی‌ها، ممکن است کمی وزن واقعی ماهی با آنچه در سایت می‌بینید تفاوت داشته باشد. البته تلاش ما این است که نزدیک‌ترین وزن را برای شما ارسال کرده و درب منزل تحویل دهیم.

 

خرید ماهی شیر جنوب ( عمده و جزئی ) قیمت بدون واسطه 

خرید ماهی شوریده ( اصل جنوب ) صید تازه و فروش مستقیم از بندر عباس 

خرید ماهی حلوا سیاه ( تازه و صید روز ) ارسال در باکس یخ و مستقیم از جنوب 

خرید ماهی حلوا سفید ( زبیدی ) تازه و صید روز | فروش به قیمت عمده 

خرید ماهی مقوا تازه (‌ اصل جنوب ) و به قیمت عمده 

صید روز
ارسال کمتر از ۴۸ ساعت
ارسال رایگان خرید بالای ۱ میلیون
ضمانت اصل بودن و تازگی
پشتیبانی ۲۴ ساعته