جستجو

لابستر

خرید لابستر خوراکی و محصولات دریایی تازه، به صورت جزئی و عمده با امکان پاک شدن و تحویل درب منزل. (بسته‌بندی جعبه‌ای در باکس یخ)

شماره ی تماس برای سفارش لابستر شاخدار خوراکی ( جزئی و عمده ) :  09173983095

لابستر سرپهن

خرید لابستر سرپهن تازه و صید طبیعی ( عمده و جزئی ) زیر قیمت بازار | برای سفارش عمده تماس بگیرید: 09173983095
ناموجود

لابستر شاخدار

خرید لابستر شاخدار خوراکی ( بزرگ، متوسط و کوچک ) تازه و صید روز | برای سفارش عمده تماس بگیرید : 09173983095
ناموجود

خرید لابستر خوراکی و محصولات دریایی تازه، به صورت جزئی و عمده با امکان پاک شدن و تحویل درب منزل. (بسته‌بندی جعبه‌ای در باکس یخ)

شماره ی تماس برای سفارش لابستر شاخدار خوراکی ( جزئی و عمده ) :  09173983095

🔵 گوشت لابستر شاخدار تازه و صید طبیعی بسیار خوش طعم و لذیذ است. همچنین این آبزی یکی از گرا‌‌ن‌ترین غذاهای دریایی دنیا است و در بسیاری از کشورها جزء غذاهای اشرافی محسوب می‌شود. زیستگاه خاص و شرایط نگهداری سخت آن سبب شده تا این جاندار دریایی بسیار کمیاب باشد، از همین روی، قیمت این محصول نسبت به دیگر جانداران دریایی قیمت بالاتری است. در گذشته بیشتر لابستر شاخدار اصلی را می‌توانستیم در فرانسه، استرالیا یا دریای تتیس پیدا کنیم، اما امروزه دیگر به راحتی می‌توان آن را در سواحل جنوبی ایران مثل سواحل مکران نیز صید و عرضه کرد. شما با خرید لابستر از بندرعباس و شهرهای جنوبی کشور طعم بی‌نظیری از این موجود دریایی را تجربه خواهید کرد.

🔵 هنگام خرید لابستر شاخدار باید به چند نکته دقت کنید که بتوانید آن را از دیگر محصولات موجود در بازار تشخیص دهید. از نظر ظاهری بدن لابستر شاخدار با یک پوسته‌ی سخت پوشیده شده است که از طیف قهوه‌ای تا نارنجی را در برمی‌گیرد. این آبزی دریای جنوب چهار جفت پا و دو جفت شاخک دارد که به کمک آن‌ها می‌تواند حرکت کرده و اطراف را بکاود. بسیاری از افراد علاقه‌ای به پاک کردن آن نداشته یا اینکه از روش‌های پاک کردنش آگاهی ندارند. خرید لابستر خوراکی در عین حال که یک خرید ارزشمند محسوب می‌شود اما چالش‌های خود را دارد. اما نگران نباشید، در فروشگاه اسبک ماهی شرایطی برای شما عزیزان فراهم شده است که می‌توانید این محصول را به صورت پاک شده نیز دریافت کنید.

🔵 محصولات در فروشگاه اسبک ماهی بلافاصله پس از صید پاک می‌شوند و در یخدان قرار می‌گیرند. این کار به حفظ تازگی آن‌ها در فرآیند حمل‌ونقل کمک می‌کند. البته باید به این نکته اشاره کنیم که در فرآیند خرید لابستر رستورانی یا خوراکی، محصول ابتدا وزن‌کشی شده و سپس پاک می‌شود، هر چند که باز هم قیمت این محصول در فروشگاه اسبک‌ماهی کاملا منصفانه تعیین شده است، چرا که پاک کردن آن کاملا رایگان صورت می‌گیرد.

🔵 آنچه شما به عنوان لابستر شاخدار پاک شده درب منزل تحویل می‌گیرید فیله لابستر است که نزدیک به 65-70 درصد وزن ابتدایی آن را ضایعاتش تشکیل داده است. چرا که از دسته‌ی سخت‌پوستان است و در فرآیند پاک شدن، کلیه‌ی قسمت‌های سخت پوستی جدا شده و فیله به طور کامل پاک می‌شود. 

 

 

صید روز
ارسال کمتر از ۴۸ ساعت
ارسال رایگان خرید بالای ۱ میلیون
ضمانت اصل بودن و تازگی
پشتیبانی ۲۴ ساعته