جستجو
دسته بندی ها
  منو بستن

  انواع لابستر ( خوراکی ) تازه و صید طبیعی

  خرید لابستر خوراکی و محصولات دریایی تازه، لابستر شاخدار خوراکی به صورت جزئی و عمده با امکان پاک شدن و تحویل درب منزل. (بسته‌بندی جعبه‌ای در باکس یخ)

  شماره ی تماس برای سفارش لابستر شاخدار خوراکی ( جزئی و عمده ) :  09173983095

  خرید لابستر سرپهن تازه و صید روز

  خرید لابستر سرپهن تازه و صید طبیعی ( عمده و جزئی ) زیر قیمت بازار | برای سفارش عمده تماس بگیرید: 09173983095
  ناموجود

  خرید لابستر شاخدار ( در سایز های مختلف ) تازه و صید روز

  خرید لابستر شاخدار خوراکی ( بزرگ، متوسط و کوچک ) تازه و صید روز | برای سفارش عمده تماس بگیرید : 09173983095
  ناموجود

  خرید لابستر خوراکی و محصولات دریایی تازه، لابستر شاخدار خوراکی به صورت جزئی و عمده با امکان پاک شدن و تحویل درب منزل. (بسته‌بندی جعبه‌ای در باکس یخ)

  شماره ی تماس برای سفارش لابستر شاخدار خوراکی ( جزئی و عمده ) :  09173983095

  🔵 گوشت لابستر شاخدار تازه و صید طبیعی بسیار خوش طعم و لذیذ است. همچنین لابستر شاخدار یکی از گرا‌‌ن‌ترین غذاهای دریایی دنیا است و در بسیاری از  کشورها جز غذاهای اشرافی محسوب می‌شود. زیستگاه خاص و شرایط نگهداری سخت لابستر شاخدار سبب شده تا این جاندار دریایی بسیار کمیاب باشد، از همین روی قیمت لابستر شاخدار نسبت به دیگر جانداران دریایی قیمت بالاتری است. در گذشته بیشتر لابستر شاخدار اصلی را می‌توانستیم در فرانسه، استرالیا یا دریای تتیس پیدا کنیم، اما امروزه دیگر به راحتی می‌توان لابستر شاخدار اصل جنوب را در سواحل جنوبی ایران مثل سواحل مکران نیز صید و عرضه کرد. شما با خرید لابستر از بندرعباس و شهرهای جنوبی کشور طعم بی‌نظیری از این موجود دریایی را تجربه خواهید کرد.

  🔵 هنگام خرید لابستر شاخدار باید به چند نکته دقت کنید که بتوانید لابستر شاخدار اصلی صید روز را از دیگر محصولات موجود در بازار تشخیص دهید. از نظر ظاهری بدن لابستر شاخدار ارگانیک با یک پوسته‌ی سخت پوشیده شده است که از طیف قهوه‌ای تا نارنجی را در برمی‌گیرد. لابستر شاخدار جنوب چهار جفت پا و دو جفت شاخک دارد که به کمک آن‌ها می‌تواند حرکت کرده و اطراف را بکاود. بسیاری از افراد علاقه‌ای به پاک کردن لابستر شاخدار نداشته یا اینکه از روش‌های پاک کردن لابستر خوراکی آگاهی ندارند. خرید لابستر خوراکی در عین حال که یک خرید ارزشمند محسوب می‌شود اما چالش‌های خود را دارد. اما نگران نباشید، در فروشگاه اسبک ماهی شرایطی برای شما عزیزان فراهم شده است که می‌توانید لابستر شاخدار را به صورت پاک شده نیز دریافت کنید. به عبارتی نه تنها خرید لابستر شاخدار زنده که خرید لابستر پاک شده نیز برای شما وجود دارد.

  🔵 محصولات در فروشگاه اسبک ماهی بلافاصله پس از صید پاک می‌شوند و در یخدان قرار می‌گیرند. این کار به حفظ تازگی آن‌ها در فرآیند حمل‌ونقل کمک می‌کند. البته باید به این نکته اشاره کنیم که در فرآیند خرید لابستر رستورانی یا خوراکی، محصول ابتدا وزن‌کشی شده و سپس پاک می‌شود، هر چند که باز هم قیمت لابستر خوراکی در فروشگاه اسبک‌ماهی کاملا منصفانه تعیین شده است، چرا که پاک کردن لابستر شاخدار کاملا رایگان صورت می‌گیرد.

  🔵 آنچه شما به عنوان لابستر شاخدار پاک شده درب منزل تحویل می‌گیرید فیله لابستر شاخدار تازه است که نزدیک به 65-70 درصد وزن ابتدایی آن را ضایعاتش تشکیل داده است. چرا که از دسته‌ی سخت‌پوستان است و در فرآیند پاک شدن، کلیه‌ی قسمت‌های سخت پوستی جدا شده و فیله به طور کامل پاک می‌شود. 

   

   

  صید روز
  ارسال کمتر از ۴۸ ساعت
  ارسال رایگان خرید بالای ۱ میلیون
  ضمانت اصل بودن و تازگی
  پشتیبانی ۲۴ ساعته