جستجو

میوه گرمسیری

خرید میوه گرمسیری و انواع انبه کال و رسیده، لیمو و .... ، کاملا سالم و ارگانیک به صورت جزئی و عمده، امکان تحویل درب منزل با بسته بندی استاندارد در کوتاه ترین زمان ممکن.

 

شماره تماس: 09173983095

لیمو میناب

خرید لیمو محلی میناب با بهترین کیفیت تازه و دستچین شده : برای خرید عمده تماس بگیرید :  09173983095
65٬000 تومان

انبه سبز

انبه سبز جنوب، کاملا ارگانیک و طبیعی به صورت عمده و جزئی مناسب جهت ترشی و مصرف روزانه به همراه ارسال درب منزل : برای خرید عمده و جزئی تماس بگیرید :  09173983095
85٬000 تومان

انبه پاکستانی

خرید انبه پاکستانی اصل و تازه ( دستچین شده ) : برای خرید عمده تماس بگیرید :  09173983095
ناموجود

انبه میناب

انبه زرد یا انبه رسیده میناب تازه و دستچین شده در سایز متوسط ۵ تا ۶ عدد ۱ کیلو، خرید به صورت جزئی و عمده و همچنین ارسال درب منزل.
ناموجود

خرید میوه گرمسیری و انواع انبه کال و رسیده، لیمو و .... ، کاملا سالم و ارگانیک به صورت جزئی و عمده، امکان تحویل درب منزل با بسته بندی استاندارد در کوتاه ترین زمان ممکن.

 

شماره تماس: 09173983095

سوالات متداول

روش های ارسال میوه گرمسیری کدام اند؟

ارسال برای شهرهای کوچک از طریق باربری اتوبوس و تحويل در ترمینال و برای کلان شهرها از طریق باربری هوایی و تحویل درب منزل است.

هزینه ارسال میوه های گرمسیری چقدر است؟

هزینه ارسال برای همه سفارش‌های بالای ۱ میلیون تومان رایگان است. برای سفارش‌های کمتر از این مقدار، هزینه ثابت ارسال 120 هزار تومان است و ممکن است با توجه به شهر محل سکونت و آدرس شما، مبلغی به این هزینه اضافه شود.

شماره تماس برای خرید و سفارش میوه های گرمسیری (جزئی و عمده):  09173983095

🔵 خرید انواع میوه‌های گرمسیری یکی از علایق افرادی است که به خوردن و تجربه کردن میوه‌های جدید علاقه‌ی زیادی دارند. بدون شک ایران یکی از متنوع‌ترین آب و هوای جهان را دارد آن‌طور که خرید انواع میوه‌های ارگانیک در مناطق جنوبی آن امکان‌پذیر است. به دلیل گرمای شهرهای جنوبی تنوع میوه‌های گرمسیری در این منطقه قابل توجه است. استان هرمزگان، خوزستان و بوشهر در ایران از شهرت بسیار زیادی در این زمینه برخوردار هستند. تاریخچه‌ی کاشت میوه‌های گرمسیری در شهرهای جنوبی به 300 سال هم می‌رسد. همین عدد نشان می‌دهد که این میوه‌های باکیفیتی در کشور تولید شده و اصلا نیاز به واردات بخش زیادی از آن‌ها نیست.

🔵 از انواع میوه‌های گرمسیری اصلی می‌توان به موز، اﻧﺒﻪ، ﻛﻨﺎر، ﭼﻴﻜﻮ، ﺗﻤﺮﻫﻨﺪی، ﻧﺎرﮔﻴﻞ، ﮔﻮاوا، ﭘﺎﭘﺎﻳﺎ، ﻓﺎﻟﺴﺎ، ﺳﻴﺘﺎﭘﻞ و ﺑﻴﺪام در ﻓﻀﺎی ﺑﺎز و آﻧﺎﻧﺎس، آووﻛﺎدو، ﻓﻴﺴﺎﻟﻴﺲ و ﭘﺸﻦ ﻓﺮوت اشاره کرد. ﻣﻴﻮهﻫﺎی ﮔﺮﻣﺴﻴﺮی اﻏﻠﺐ ﻣﻴﻮهﻫﺎیی ﺑﺴﻴﺎر ﺷﻴﺮﻳﻦ، دلچسب، ﺑﺎزارﭘﺴﻨﺪ و ﺳﺮﺷﺎر از ﻣﻮاد ﻣﻐﺬی و ﻣﻌﺪنی ﻫﺴﺘﻨﺪ و در ﺑﺴﻴﺎری ﻣﻮارد ﺑﻪ ﻋﻨﻮان ﻣﻴﻮه‌ﻫﺎی ﻟﻮﻛﺲ وارد ﺑﺎزارﻫﺎی ﺟﻬﺎنی  می‌شوند. از بین این میوه‌های ارگانیک، انبه یکی از پرطرفدارترین‌هاست. انبه‌ی زرد، سبز و پاکستانی از جمله میوه‌هایی هستند که نه تنها می‌توان از آن‌ها به صورت تازه استفاده کرد بلکه به راحتی می‌توان آن‌ها را خشک کرد و به عنوان اسنک روزانه نوش جان کرد. همچنین انبه از جمله میوه‌هایی است که ترشی پرطرفداری دارد. همین کاربری انبه است که باعث شهرت آن در میان طرفداران انواع میوه‌های گرمسیری اصلی شده است.

🔵 قیمت انواع میوه‌های گرمسیری محلی در فروشگاه اسبک ماهی بسیار منصفانه تعیین شده است. به این دلیل که شما از فروشندگان محلی خرید می‌کنید. در این میان به دلیل حذف واسطه‌ها، قیمت‌ها در پایین‌ترین حد تعیین شده است. انبه از جمله میوه‌هایی است که در برخی مواقع از کشورهای خارجی وارد می‌شود در حالی که کاشت و تولید آن‌ها در شهرهای جنوبی کار ساده‌ای است. انبه از جمله میوه‌های گرمسیری است که در شهرهای جنوبی کشت می‌شود و نمونه‌ی داخلی آن طعم بسیار عالی و شیرینی دارد.

🔵 در فروشگاه اسبک ماهی امکان خرید انواع میوه‌های گرمسیری ارگانیک از جمله انبه برای شما عزیزان فراهم شده است. شما به راحتی می‌توانید این میوه‌ها را به صورت جزئی و عمده سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید.

 

 

صید روز
ارسال کمتر از ۴۸ ساعت
ارسال رایگان خرید بالای ۱ میلیون
ضمانت اصل بودن و تازگی
پشتیبانی ۲۴ ساعته