تاریخ تحویل: از 2 روز دیگر

خرید انبه سبز اصل جنوب کاملا طبیعی و دستچین 

 

☑️ انبه‌ی سبز یکی از میوه‌هایی است که هنوز آنطور که باید، بین طرفدارانش جا نیافتاده است و بسیاری تصور می‌کنند این میوه تنها برای درست کردن نوع خاصی از ترشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حالی که انبه‌ی سبز هم درست مانند نوع نارنجی خواص بی‌نظیری داشته و می‌توانی آن را به عنوان میوه نیز میل کنید. شاید با خودتان تصور کنید این میوه قطعا یک میوه‌ی وارداتی است و باید به آن به عنوان میوه‌ای گران قیمت نگاه کرد؛ اما اینطور نیست. در حال حاضر انبه‌ی سبز بندرعباس و انبه‌ی سبز میناب انواع انبه هستند که در کشور شهرت بسیاری دارند.

 

برای سفارش عمده و جزئی و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 09173983095

 

 

☑️ اگر بخواهیم به خواص بی‌نظیر این میوه‌ی کمیاب اشاره کنیم، می‌توان از آنتی‌اکسیدان بودن آن گفت. همین موضوع باعث شده است بسیاری انبه را به دلیل داشتن خاصیت ضد سرطانی، انتخاب کنند. از طرفی یکی از چالش‌های زنان باردار داشتن ناراحتی معده یا حالت تهوع صبح‌گاهی است که این میوه به راحتی توانسته است این دغدغه را نیز پایان دهد.

☑️ البته پیش از خرید انبه‌ی سبز به یاد داشته باشید که این میوه را نیز مانند دیگر میوه‌ها باید در جای خشک و خنک نگهداری کنید و نهایتا 2 هفته می‌توانید آن را به صورت میوه مصرف کنید. اگر می‌خواهید مدت زمان طولانی‌تری این میوه را نگهداری کنید می‌توانید آن را به ترشی انبه‌ی سبز تبدیل کنید، یا اینکه آن‌ها را پوست گرفته، برش بزنید و در آب نمک نگه‌داری کنید.

☑️ در فروشگاه اسبک ماهی امکان خرید میوه‌ی انبه‌ی سبز برای شما عزیزان فراهم شده است. انبه‌ی سبز میناب و انبه‌ی سبز بندرعباس در این فروشگاه ارائه می‌شوند. به دلیل خرید مستقیم از باغداران و کشاورزان، قیمت انبه‎ی سبز بسیار منصفانه بوده و می‌توانید آن را با کمترین قیمت در این فروشگاه خریداری کنید.

 

بررسی و نظر خود را بنویسید