ماهی سوشی

ترتیب نمایش
5 محصول

ماهی تن زرده

تازه و صید روز از سایز ۵۰۰ گرم الی ۳ کیلوگرمی
این محصول امروز صید نمی شود

ماهی سالمون

تازه و صید روز
این محصول امروز صید نمی شود

ماهی شیر

ماهی شیر، یکی از بهترین انواع ماهیان جنوب با کمترین میزان تیغ و ضایعات و همچنین منبع غنی از پروتئین و مواد معدنی مفید و ضروری برای بدن انسان محسوب می‌شود. این ماهی که سلطان تمام ماهی‌ها نامیده می‌شود، تنها دارای یک استخوان مرکزی بوده و فاقد بو است.ماهی شیر در اندازه‌ها و سایزهای متنوع، همچنین به صورت پاک‌شده در مدل های مختلف، در این فروشگاه عرضه می‌گردد. اگر به تازگی می‌خواهید با خوردن ماهی آشنا شوید، شروع با ماهی شیر انتخابی ایده‌آل است.
390٬000 312٬000تومان
یک کیلوگرم

ماهی گیدر

تازه و صید روز | سایز بزرگ
این محصول امروز صید نمی شود

ماهی هوور (ماهی تن)

290٬000تومان
یک کیلوگرم

پرسش های پر تکرار

بله. قیمت تمام ماهی ها بروز می باشد.

بله. تمام محصولات اسبک ماهی تازه هستند و در یخدان‌های کائوچویی با اندازه مناسب و مقدار یخ کافی بسته‌بندی می‌شوند تا سالم و تازه به دست شما برسند.در صورتی که ارسال به صورت هوایی باشد، یا از یخ‌های ژله‌ای مخصوص برای بسته‌بندی سفارشتان استفاده می‌شود، یا محصولات ۲۴ پیش از ارسال منجمد می‌شوند تا در طول ارسال تازه و سالم بمانند.

ارسال برای شهرهای کوچک از طریق باربری اتوبوس و تحويل در ترمینال و برای کلان شهرها از طریق باربری هوایی و تحویل درب منزل است.

هزینه ارسال برای همه سفارش‌های بالای ۱ میلیون تومان رایگان است. برای سفارش‌های کمتر از این مقدار، هزینه ثابت ارسال 120 هزار تومان است و ممکن است با توجه به شهر محل سکونت و آدرس شما، مبلغی به این هزینه اضافه شود.