ماهی سوخاری

ترتیب نمایش
3 محصول

ماهی زبان

تازه و صید روز
این محصول امروز صید نمی شود

ماهی شوریده

ماهی شوریده، با طعمی مطبوع و بافتی نرم، یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین ماهی‌ها در میان علاقمندان به غذاهای دریایی است. این ماهی، که به خوبی هضم می‌شود، برای افراد در تمامی سنین مناسب است و به دلیل محتوای بالای پروتئین و امگا 3، برای سلامتی بسیار مفید شناخته شده است. شوریده، به راحتی با انواع متدهای پخت مانند کبابی، سرخ کردنی یا بخارپز، سازگار است و می‌تواند به عنوان یک گزینه عالی برای وعده‌های غذایی سالم و خوشمزه در نظر گرفته شود.
این محصول امروز صید نمی شود

ماهی کفشک

صید روز
455٬000تومان
یک کیلوگرم

پرسش های پر تکرار

بله. قیمت تمام ماهی ها بروز می باشد.

بله. تمام محصولات اسبک ماهی تازه هستند و در یخدان‌های کائوچویی با اندازه مناسب و مقدار یخ کافی بسته‌بندی می‌شوند تا سالم و تازه به دست شما برسند.در صورتی که ارسال به صورت هوایی باشد، یا از یخ‌های ژله‌ای مخصوص برای بسته‌بندی سفارشتان استفاده می‌شود، یا محصولات ۲۴ پیش از ارسال منجمد می‌شوند تا در طول ارسال تازه و سالم بمانند.

ارسال برای شهرهای کوچک از طریق باربری اتوبوس و تحويل در ترمینال و برای کلان شهرها از طریق باربری هوایی و تحویل درب منزل است.

هزینه ارسال برای همه سفارش‌های بالای ۱ میلیون تومان رایگان است. برای سفارش‌های کمتر از این مقدار، هزینه ثابت ارسال 120 هزار تومان است و ممکن است با توجه به شهر محل سکونت و آدرس شما، مبلغی به این هزینه اضافه شود.