جستجو
دسته بندی ها
  منو بستن

  ماهی شوریده تازه و اصل جنوب ( قیمت و خرید )

  خرید ماهی شوریده در انواع سایزهای مختلف (بزرگ، کوچک، متوسط) و صید روز، کاملا اورگانیک و طبیعی به صورت جزئی و عمده با امکان پاک شدن و تحویل درب منزل. شماره تماس برای سفارش ماهی شوریده تازه ( جزئی و عمده ) : 09173983095
  *
  490٬000 تومان
  برابر با 490٬000 تومان هر 1 کیلو گرم
  i h
  تاریخ تحویل: ارسال فوری

  خرید ماهی شوریده  ( بزرگ ، کوچک و متوسط ) قیمت بدون واسطه 

   

  خرید ماهی شوریده در انواع سایزهای مختلف (بزرگ، کوچک، متوسط) و صید روز، کاملا اورگانیک و طبیعی به صورت جزئی و عمده با امکان پاک شدن و تحویل درب منزل.

  شماره تماس برای سفارش ماهی شوریده تازه ( جزئی و عمده ) : 09173983095

   

   

   

   قیمت‌ و شرایط ارسال ماهی شوریده تازه و صید روز

   

   

  برای سفارش عمده و جزئی ماهی شوریده اصل جنوب  تماس بگیرید : 09173983095

   

  قیمت تمام محصولات به ازای هر یک کیلوگرم و به تومان است.

   

   

  در صورتی که تمایل داشته باشید، پاک کردن و بسته‌بندی به رایگان برای شما انجام می‌شود.

   

   

  عمده محصولات اسبک ماهی محصولات تازه هستند و در یخدان‌های کائوچویی با اندازه مناسب و مقدار یخ کافی بسته‌بندی می‌شوند تا سالم و تازه به دست شما برسند. در صورتی که ارسال به صورت هوایی باشد، یا از یخ‌های ژله‌ای مخصوص برای بسته‌بندی سفارشتان استفاده می‌شود، یا محصولات ۲۴ پیش از ارسال منجمد می‌شوند تا در طول ارسال تازه و سالم بمانند.

   

   

  حداقل مقدار قابل سفارش برای هر محصول ۱ کیلوگرم است.

   

   

  به دلیل شرایط دشوار ارسال محصول تازه به شهرهای مختلف، حداقل مجموع سفارش قابل ارسال ۵ کیلوگرم است. هزینه ارسال برای سفارش‌های کمتر از ۵ کیلوگرم چندان به‌صرفه نیست اما اگر خودتان رضایت داشته باشید ارسال سفارش با هر وزنی انجام می‌شود.

   

   

  ارسال برای شهرهای کوچک از طریق باربری اتوبوس و تحويل در ترمینال و برای کلان شهرها از طریق باربری هوایی و تحویل درب منزل است.

   

   

  ارسال برای برخی شهرها به صورت مستقیم و برای برخی دیگر به صورت دومسیره انجام می‌شود. ارسال دومسیره برای شهرهایی است که پرواز یا اتوبوس مستقیم از بندرعباس به آنجا وجود ندارد. به عنوان مثال اگر مشتری عزیزی از شهر آمل به اسبک ماهی سفارش دهد، ما ابتدا بسته ایشان را از بندرعباس به اصفهان و سپس از اصفهان به آمل می‌فرستیم. محل تحویل در شهرهای دومسیره هم ترمینال است.

   

   

  هزینه ارسال برای همه سفارش‌های با مبلغ بیش از ۱ میلیون تومان رایگان است. برای سفارش‌های کمتر از این مقدار، هزینه ثابت ارسال ۸۰ هزار تومان است و ممکن است با توجه به شهر محل سکونت و آدرس شما، مبلغی به این هزینه اضافه شود.

   

   

   

  🔵 ماهی شوریده تازه جنوب پرطرفدارترین و لذیذترین و کم تیغ‌ترین ماهی‌های دریای جنوب هستند. ماهی شوریده ارزش غذایی بالایی دارد و بسیار لذیذ و خوشمزه است. انواع ماهی شوریده اصلی تیغ یا خار خیلی کمی دارند که همین تیغ اندک نیز به راحتی قابل تفکیک و جدا کردن از گوشت ماهی است. یکی از دلایل محبوبیت این ماهی نیز همین ویژگی است. وزن این ماهی‌ها معمولا از ۳۰ گرم شروع شده و  تا ۲ کیلو گرم هم می‌رسد، یعنی از نظر طولی از ۲۵ سانت تا ۵۰ سانتی‌متر است. پوست سر و پشت ماهی طوسی رنگ و نقره‌ای روشن است و رنگ زیر شکم یا سُرّه ماهی سفید رنگ است. محل زندگی انواع ماهی شوریده جنوب معمولا در آب‌های ساحلی تا عمق ۴۰ متری است. دلیل لذیذ بودن گوشت آن این است که از ماهی‌ها و میگوهای کوچک در دریا تغذیه می‌کنند.

   

  🔵 برای تشخیص تازگی انواع ماهی شوریده اول باید به آبشش این ماهی دقت کنید. آبشش ماهی باید به رنگ قرمز یا صورتی روشن باشد. در مورد چشمان ماهی هم به این موضوع دقت کنید که نباید گود رفته باشد. البته گاهی هم پیش می‌آید که آبشش ماهی قرمز بوده و چشم ماهی قرمز رنگ است، مشکلی نیست. گاهی اوقات وقتی ماهی شوریده صید روز و تازه است در زیر باله های زیر و پشت کمر ماهی رنگ قرمزی وجود دارد. اگر با انگشت اشاره به کمر ماهی فشار وارد کردید نباید اثر انگشت باقی بماند. هر چند فشار با انگشت نباید خیلی محکم باشد، سعی کنید در حد لمس کردن آن باشد.

   

  🔵 در فروشگاه اسبک ماهی امکان خرید انواع ماهی شوریده ارگانیک و صید روز برای شما فراهم شده است. وجه تمایز ما با دیگر فروشگاه‌های آنلاین فروش ماهی در این است که می‌توانید ماهی را به صورت پاک شده تحویل بگیرید. این شما هستید که نوع و مدل پاک کردن ماهی را تعیین می‌کنید که دوست دارید فیله شود، برای ماهی شکم‌پر پاک شود، استیکی دوست دارید یا اینکه می‌خواهید قطعه قطعه شود. ماهی بلافاصله پس از صید پاک شده و در یخدان برایتان ارسال می‌شود. البته این را هم بدانید که اگر دوست داشته باشید ماهی را به صورت پاک نشده و دست نخورده خرید کنید نیز فروشگاه اسبک ماهی انتخاب بسیار خوبی است. انواع ماهی شوریده صید روز و ارگانیک را بلافاصله بعد از صید در ظرف یخ گذاشته و درب منزل به شما تحویل می‌دهیم. همچنین می‌توانید این ماهی رو به صورت جزئی و یا عمده با قیمت مناسب خریداری کنید.

   

  خرید ماهی شوریده تازه و اصل جنوب 

   

   

   

   

   

  باید توجه داشته باشید خرید ماهی شوریده  پس از ماهی شیر یکی از پرطرفدارترین ماهی‌های دریای جنوب است. گوشت با کیفیت و ممتاز آن باعث شهرت این محصول در بین مصرف‌کنندگان شده است. در کل، در دسته‌بندی‌های صورت گرفته وزن ماهی شوریده‌ی بیشتر از 900 گرم در نظر گرفته می‌شود. البته با توجه به اینکه ماهی شوریده از محصولات صید روز است، ممکن است زمان خرید ماهی کامل، کمی این وزن بیشتر باشد.

   

  از نظر ظاهری ماهی شوریده بزرگ پوست  پولکی نقره‌ای رنگ دارد و گوشت آن به رنگ سفید است. به دلیل دوکی شکل بودن آن و داشتن فلس نقره‌ای به راحتی می‌توانید ماهی شوریده بزرگ اصل دریای جنوب را از دیگر محصولات تشخیص دهید. به طور کلی میزان تیغ این ماهی زیاد نیست و یکی از مهمترین شاخص‌های انتخاب ماهی را دارد.

   

   

  برای سفارش عمده و جزئی و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 09173983095

   

   

  شما می‌توانید ماهی شوریده اصل را از فروشگاه اسبک ماهی به صورت پاک شده خریداری کنید. همچنین مدل پاک شدن محصول را نیز خود شما تعیین خواهید کرد.

   

   

   ✅ مدل‌های پاک کردن ماهی شوریده سایز

   

  در فروشگاه اسبک ماهی، ماهی شوریده به چهار شکل زیر پاک می‌شود:

   

   ✅ ماهی شوریده سایز مخصوص ماهی شکم پر

   

  در این روش ظاهر ماهی هیچ تغییر نمی‌کند. یعنی سر و دم آن جدا نمی‌شوند. تنها یک شکاف در زیر شکم ایجاد شده و محتویات داخل آن خالی می‌شوند.

   

   ✅ ماهی شوریده قطعه شده

   

  در این نوع از پاک کردن، سر و دم ماهی از آن جدا می‌شود و سپس ماهی به قطعات مساوی تقسیم می‌شود.

   ✅ فیله ماهی شوریده

   

  در این روش سر و دم ماهی از آن جدا می‌شود و سپس ستون مهره‌ها به طور کلی کنار گذاشته خواهد شد. گوشت باقی مانده به قطعات مساوی تقسیم می‌شود.

   

   ✅ استیک ماهی شوریده ( سایز بزرگ ۱ الی ۲ کیلویی )

   

  تفاوت این روش با فیله در تعداد قطعات و برش عرضی ماهی است.

  هر ماهی علی‌رغم نداشتن تیغ و استخوان پس از پاک شدن، ضایعات خواهد داشت. در فروشگاه اسبک ماهی کلیه محصولات پیش از پاک شدن وزن‌کشی می‌شوند. به همین دلیل هزینه‌ی پاک کردن ماهی دریافت نخواهد شد.

   

   ✅میزان ضایعات ماهی شوریده بزرگ

   

  میزان ضایعات این ماهی بین 200 تا 400 گرم است که هم با توجه به وزن ماهی و هم با در نظر گرفتن روش پاک کردن آن، متفاوت است. به یاد داشته باشید که زمان فیله شدن، ماهی شوریده بزرگ اصل بیشترین میزان ضایعات را خواهد داشت.برای خرید انواع ماهی تازه صید جنوب کلیک کنید.  

   

  اگر سوالی در مورد انواع ماهی ها، هزینه ها و نحوه خرید و ارسال برایتان باقی مانده است، همین حالا می توانید از طریق تماس تلفنی یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

   

  09173983095

   

  5.0 2
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  مهمان | 1401/9/16 15:18
  شوریده حرف نداره پیشنهاد میکنم حتما بگیرین
  این ماهی نسبت به ماهیان دیگه یه سر و گردن بالاتره هم از نظر طعم و مزه  و هم نداشتن تیغ
  عالی بود عالی
  آیا این بررسی مفید بود؟ بله نه (0/0)
  مهمان | 1401/8/6 2:22
  خرید اول از شما
  از ارسال سریع تون / تازگی ماهی /شست و شوی ماهی /بسته بندی عالی نهایت تشکر را دارم
  از طعم بی نظیرش نگم براتون
  آیا این بررسی مفید بود؟ بله نه (0/0)
  *
  *
  *
  صید روز
  ارسال کمتر از ۴۸ ساعت
  ارسال رایگان خرید بالای ۱ میلیون
  ضمانت اصل بودن و تازگی
  پشتیبانی ۲۴ ساعته