درباره اسبک ماهی

هدف اصلی

فروشگاه اسبک ماهی

هدف فروشگاه اسبک‌ماهی این است که بتواند واسطه‌ها را حذف کرده و مشتریان را به تولیدکنندگان و صیادان محلی وصل کند. این کار باعث می‌شود که مشتریان نه تنها بتوانند به محصولاتی تازه دست پیدا کنند، بلکه قادر باشند بهترین محصولات را با کمترین قیمت‌ها خریداری کنند. در این بازار، برنده‌ی نهایی مشتریان خواهند بود چرا که غایت ما، کسب رضایت شما و همچنین داشتن مشتریانی خوشنود است. ما ایمان داریم که یک مشتری راضی می‌تواند با تبلیغات دهان به دهان ما را به بخش زیادی از جامعه‌ی اطرافش معرفی کند، پس همین روش، بهترین نوع تبلیغ خواهد بود. از همین روی، با اطمینان می‌گویم که تازه بودن محصولات و کیفیت خدمات، برگ برنده‌ی ماست. همین موضوع نام ما را در ذهنتان ثبت می‌کند و هر جا که سخن از محصولات تازه و اصل دریای جنوب باشد، اسبک‌ماهی اولین نامی خواهد بود که به ذهن شما می‌رسد.

روند کاری

اسبک ماهی چگونه است؟

ما در این فروشگاه آنلاین، ویژگی‌های دقیق تمامی محصولات را برای شما درج کرده‌ایم. شما با انتخاب محصول مورد نظر خود در وزن دلخواهتان، سفارشتان را ثبت می‌کنید. ما با چک کردن سفارشات و همچنین روش پاک شدن آن، محصول تازه صید شده از دریا را با توجه به آنچه که در سبد خرید شما ثبت شده است، پاک کرده، یا دست نخورده دسته‌بندی می‌کنیم و در یخدان گذاشته و با توجه به موقعیت جغرافیایی شما، برایتان با روش‌های مختلف ارسال می‌کنیم. اگر در شهر بندرعباس حضور داشته باشید، محصول با پیک برایتان ارسال خواهد شد. اگر در شهرهای مجاور باشید، محصول در یخدان با اولین اتوبوس ارسال می‌شود. شما می‌توانید خودتان آن را از ترمینال تحویل بگیرید یا اینکه از پیک بخواهید آن را درب منزل به شما تحویل دهد. اما اگر در شهرهای دورتر باشید، اینجاست که محصولات سفارشی شما، به اولین هواپیما تحویل داده شده و درب منزل به شما ارائه می‌شود. نتیجه‌ی نهایی این است که شما هر کجای ایران که باشید، محصولات تازه‌ی جنوب را درب منزل تحویل خواهید گرفت. این یعنی آرامش در خرید، که بزرگترین و نهایی‌ترین هدف ما است.

راهکارما

برای جلب رضایت کامل مشتری

راهکار ما برای دستیابی به هدف عنوان شده این است که محصولات خریداری شده بلافاصله پس از صید در صورت نیاز، پاک شده و در یخدان قرار بگیرند. این محصولات در کمترین زمان توسط پیک، اتوبوس یا هواپیما برای شما عزیزان ارسال شده و شما می‌توانید آن‌ها را درب منزل دریافت کنید.

چرا از اسبک ماهی خرید کنیم؟

تنوع محصولات فروشگاه اسبک ماهی

اولین و مهمترین دلیل این است که در هیچ فروشگاهی نمی‌توانید تنوع محصولات فروشگاه اسبک‌ماهی را ببینید. انواع ماهی‌های دریای جنوب، انواع میگوها، فیله‌ها، ترشی‌ها، میوه‌های گرمسیری و حتی ادویه‌ها در این فروشگاه فراهم شده است و شما می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

تازه بودن محصولات و صید روز آنها

در اسبک ماهی محصولات بلافاصله پس از صید بسته‌بندی شده، در یخدان گذاشته می‌شود و برایتان ارسال خواهد شد. پس شما در این فروشگاه، تازه‌ترین و سالم‌ترین محصولات را خواهید خرید.

اصل بودن محصولات اسبک ماهی

ما در قسمت معرفی محصولات، روش‌های شناخت هر ماهی را برای شما به خوبی توضیح داده‌ایم. بلافاصله پس از خرید، می‌توانید محصول دریافتی را با آنچه که واقعا باید باشد، مقایسه کنید. می‌بینید که ماهی‌ها، میگوها، فیله‌ها، ادویه‌ها و ترشی‌های اصل جنوب برای شما ارسال شده است.

امکان پاک کردن محصولات در فروشگاه

اگر از دسته افرادی هستید که دوست دارند ماهی و میگو را به صورت پاک شده دریافت کنید، فروشگاه اسبک‌ماهی بهترین انتخاب خواهد بود.
شما حتی می‌توانید مدل پاک شدن را تعیین کنید و مثلا ماهی را برای ماهی شکم‌پر دریافت کنید. در قسمت توضیحات هر محصول نیز برای شما شرح داده‌ایم که هر محصول به چه روش‌هایی پاک می‌شود، پس از تعیین روش، ما ماهی را پس از صید بلافاصله پاک می‌کنیم. سپس محصول را بسته‌بندی کرده و در یخدان می‌گذاریم و برای شما ارسال می‌کنیم. باید به این نکته نیز اشاره کرد که ما تلاش می‌کنیم ماهی با برداشت کمترین ضایعات برای شما ارسال شود. هرچند که در قسمت توضیح محصولات، شما را از میزان ضایعات هر ماهی آگاه کرده‌ایم .
پس شما می‌دانید که اگر ماهی را به صورت فیله شده دریافت کنید، بیشترین میزان ضایعات را خواهد داشت در حالیکه برای ماهی شکم‌پر، ضایعات به حداقل می‌رسد.

قیمت رقابتی محصولات (خرید مستقیم از صیادان)

محصولات در اسبک ماهی از تولیدکنندگان و صیادان محلی خریداری می‌شود و قیمت آنها در کمترین حد خواهد بود. در نتیجه برنده‌ی این معامله شما هستید.

امکان خرید 24 ساعته در 7 روز هفته

فرقی نمی‌کند چه زمانی سفارش خود را ثبت کنید. محصول در اولین فرصت برای شما ارسال می‌شود. به عبارتی فروشگاه آنلاین اسبک‌ماهی به صورت 24 ساله هر روز هفته فعال بوده و می‌توانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت کنید.

در نهایت اینکه!

ما خرید در فروشگاه اسبک‌ماهی را به گونه‌ای برای شما ترتیب داده‌ایم که تصور کنید در فروشگاه واقعی در حال قدم زدن هستید. با توضیحات کامل هر محصول، این احساس در شما ایجاد می‌شود که در کنار فروشنده ایستاده‌اید و او برای شما ویژگی‌ها را توضیح می‌دهد، پس در خانه بوده و تجربه‌ی عجیب خرید حضوری را خواهید داشت.
صید روز
ارسال رایگان خرید بالای 1 میلیون
پشتیبانی 24 ساعته
ارسال کمتر از 48 ساعت
ضمانت اصالت و تازگی