جستجو
دسته بندی ها
  منو بستن

  خرید میگو خشک ( بسته بندی شده ) زیر قیمت بازار

  خرید میگو خشک تازه و صید اورگانیک در سایزها و نوع های مختلف با محصول اولیه تازه و صید روز با بسته بندی ویژه و ارسال درب منزل. 

  شماره تماس (جزئی و عمده): 09173983095

   

  🔵 خرید انواع میگو خشک تازه و صید روز در فروشگاه اسبک ماهی برا...

  خرید میگو نیمه خشک درجه ۱ ( صارداتی )

  میگو نیمه خشک صارداتی در بسته های نیم و یک کیلو ، برای سفارش عمده تماس بگیرید : 09173983095
  550,000 تومان
  برابر با 550,000 تومان هر 1 کیلو گرم

  میگو خشک متوسط ( آجیلی ) ، پاک شده در بسته های ۱ کیلوگرمی

  میگو خشک متوسط ( آجیلی ) ، پاک شده در بسته های ۱ کیلوگرمی |  برای خرید عمده و جزئی تماس بگیرید:  09173983095
  450,000 تومان

  خرید میگو خشک درشت ( آجیلی ) پاک شده در بسته بندی 1 کیلوگرمی

  خرید میگو خشک درشت و بدون پوست در بسته بندی های 1 کیلوگرمی برای سفارش عمده تماس بگیرید : 09173983095
  ناموجود

  میگو خشک ریز ( آجیلی ) ، پاک شده در بسته های ۱ کیلوگرمی

  میگو خشک ریز ( آجیلی ) ، با پوست و بدون پوست ، برای سفارش عمده تماس بگیرید : 09173983095
  ناموجود

  خرید میگو خشک تازه و صید اورگانیک در سایزها و نوع های مختلف با محصول اولیه تازه و صید روز با بسته بندی ویژه و ارسال درب منزل. 

  شماره تماس (جزئی و عمده): 09173983095

   

  🔵 خرید انواع میگو خشک تازه و صید روز در فروشگاه اسبک ماهی برای شما عزیزان فراهم شده است. این محصول از انواع میگوهای دریای جنوب درست می‌شود و بعد از گذراندن فرآیند خشک شدن، به محصولی به نام میگو خشک تبدیل می‌شود. میگو خشک اصلی از انواع میگوهایی چون میگو پلویی، میگو سرتیز، میگو سره یا حتی در اندازه‌های در‌شت‌تر و بزرگتر هم درست می‌شود. این محصول در بین اکثریت گروه‌های سنی طرفدار دارد چرا که نوع میگو خشک شور به خوش طعمی بادام زمینی در آجیل است و بسیاری ترجیح می‌دهند به دلیل خواص بالای امیگوی خشک، آن را جایگزین آجیل کنند و سلامت را به خانواده‌ی خود هدیه دهند. از طرفی به دلیل اینکه میگو خشک به راحتی قابل استفاده در انواع غذاها مثل میگو پلو است و با خیس شدن در آب دوباره تازگی خود را به دست می‌آرد، خیلی از افراد ترجیح می‌دهند آن را جایگزین میگوی تازه کنند. چرا که نگهداری میگو خشک بسیار راحت‌تر بوده و حتی نیازی هم به فضای خنک و یا یخچال ندارد.

   

  🔵 خرید انواع میگو خشک جنوب در اندازه و بسته‌های مختلف برای شما وجود دارد. کافی است که زمان خرید محصول مورد را انتخاب کنید و اندازه سایز دلخواهتان را تعیین کنید. با این کار میگو خشک ارگانیک دریای جنوب برای شما درب منزل ارسال خواهد شد. به دلیل تازه بودن محصول اولیه و صید روز بودن آن، میگوی خشک حاصله نیز بسیار تازه بوده و طعم بسیار مطبوعی دارد.

   

  🔵 در فروشگاه آنلاین اسبک ماهی انواع میگو خشک جنوب به صورت جزئی و عمده به فروش می‌رسد. هر چند که زمان ارسال تمامی محصولات رد بسته‌های 500 تا 1000 گرمی بسته‌بندی می‌شوند. این کار برای راحتی شما صورت می‌گیرد، که یک بسته‌ی چند کیلویی را به صورت یکجا تحویل نگیرید. خرید میگو خشک تازه و صید روز بسته‌ای در فروشگاه ما امکان‌پذیر است.

   

  🔵 از نظر تنوع محصولات هیچ فروشگاهی نمی‌تواند با فروشگاه اسبک ماهی رقابت کند چرا که خرید میگو خشک شده، خرید میگو خشک آجیلی، خرید میگو خشک قشم و خرید میگو خشک بوشهر در این فروشگاه امکان‌پذیر است، به عبارتی هیچ محصولی از چشم ما دور نمانده است. پس خرید اینترنتی میگو خشک از فروشگاه ما بهترین تجربه را برایتان به همراه خواهد داشت. چرا که هم محصول تازه‌ای را دریافت می‌کنید هم آن را درب منزل در هر کجای ایران که باشید ارسال خواهیم کرد.

   

   


  صید روز
  ارسال کمتر از ۴۸ ساعت
  ارسال رایگان خرید بالای ۱ میلیون
  ضمانت اصل بودن و تازگی
  پشتیبانی ۲۴ ساعته