جستجو
دسته بندی ها
  منو بستن

  میگو خشک ، بسته بندی و اصل جنوب ( خرید و قیمت )

   

  خرید میگو خشک ( بسته بندی شده ) زیر قیمت بازار 

   

  خرید میگو خشک تازه و صید اورگانیک در سایزها و نوع های مختلف با محصول اولیه تازه و صید روز با بسته بندی ویژه و ارسال درب منزل. 

  شماره تماس (جزئی و عمده): 09173983095

  ...

  خرید میگو نیمه خشک متوسط درجه ۱ ( صارداتی )

  میگو نیمه خشک سایز متوسط صارداتی در بسته های نیم و یک کیلو ، برای سفارش عمده تماس بگیرید : 09173983095
  700٬000 تومان
  برابر با 700٬000 تومان هر 1 کیلو گرم

  خرید میگو نیمه خشک درشت ( آجیلی ) پاک شده

  خرید میگو نیمه خشک درشت و بدون پوست در بسته بندی های 0/5 و 1 کیلوگرمی برای سفارش عمده تماس بگیرید : 09173983095
  950٬000 تومان

  میگو خشک ریز ( آجیلی ) ، با پوست در بسته های ۱ کیلوگرمی

  میگو خشک ریز ( آجیلی ) ، پاک نشده در بسته های ۱ کیلوگرمی |  برای خرید عمده و جزئی تماس بگیرید:  09173983095
  650٬000 تومان

  میگو خشک ریز ( آجیلی ) ، پاک شده

  میگو خشک ریز ( آجیلی ) ، بدون پوست ، برای سفارش عمده تماس بگیرید : 09173983095
  750٬000 تومان

   

  خرید میگو خشک ( بسته بندی شده ) زیر قیمت بازار 

   

  خرید میگو خشک تازه و صید اورگانیک در سایزها و نوع های مختلف با محصول اولیه تازه و صید روز با بسته بندی ویژه و ارسال درب منزل. 

  شماره تماس (جزئی و عمده): 09173983095

   

  🔵 خرید انواع میگو خشک تازه و صید روز در فروشگاه اسبک ماهی برای شما عزیزان فراهم شده است. این محصول از انواع میگوهای دریای جنوب درست می‌شود و بعد از گذراندن فرآیند خشک شدن، به محصولی به نام میگو خشک تبدیل می‌شود. میگو خشک اصلی از انواع میگوهایی چون میگو پلویی، میگو سرتیز، میگو سره یا حتی در اندازه‌های در‌شت‌تر و بزرگتر هم درست می‌شود. این محصول در بین اکثریت گروه‌های سنی طرفدار دارد چرا که نوع میگو خشک شور به خوش طعمی بادام زمینی در آجیل است و بسیاری ترجیح می‌دهند به دلیل خواص بالای امیگوی خشک، آن را جایگزین آجیل کنند و سلامت را به خانواده‌ی خود هدیه دهند. از طرفی به دلیل اینکه میگو خشک به راحتی قابل استفاده در انواع غذاها مثل میگو پلو است و با خیس شدن در آب دوباره تازگی خود را به دست می‌آرد، خیلی از افراد ترجیح می‌دهند آن را جایگزین میگوی تازه کنند. چرا که نگهداری میگو خشک بسیار راحت‌تر بوده و حتی نیازی هم به فضای خنک و یا یخچال ندارد.

   

  🔵 خرید انواع میگو خشک جنوب در اندازه و بسته‌های مختلف برای شما وجود دارد. کافی است که زمان خرید محصول مورد را انتخاب کنید و اندازه سایز دلخواهتان را تعیین کنید. با این کار میگو خشک ارگانیک دریای جنوب برای شما درب منزل ارسال خواهد شد. به دلیل تازه بودن محصول اولیه و صید روز بودن آن، میگوی خشک حاصله نیز بسیار تازه بوده و طعم بسیار مطبوعی دارد.

   

  🔵 در فروشگاه آنلاین اسبک ماهی انواع میگو خشک جنوب به صورت جزئی و عمده به فروش می‌رسد. هر چند که زمان ارسال تمامی محصولات رد بسته‌های 500 تا 1000 گرمی بسته‌بندی می‌شوند. این کار برای راحتی شما صورت می‌گیرد، که یک بسته‌ی چند کیلویی را به صورت یکجا تحویل نگیرید. خرید میگو خشک تازه و صید روز بسته‌ای در فروشگاه ما امکان‌پذیر است.

   

  🔵 از نظر تنوع محصولات هیچ فروشگاهی نمی‌تواند با فروشگاه اسبک ماهی رقابت کند چرا که خرید میگو خشک شده، خرید میگو خشک آجیلی، خرید میگو خشک قشم و خرید میگو خشک بوشهر در این فروشگاه امکان‌پذیر است، به عبارتی هیچ محصولی از چشم ما دور نمانده است. پس خرید اینترنتی میگو خشک از فروشگاه ما بهترین تجربه را برایتان به همراه خواهد داشت. چرا که هم محصول تازه‌ای را دریافت می‌کنید هم آن را درب منزل در هر کجای ایران که باشید ارسال خواهیم کرد.

   

   

   

   

   قیمت‌ و شرایط ارسال میگو خشک در اندازه های مختلف و اصل جنوب 

   

  برای سفارش عمده و جزئی میگو خشک  تماس بگیرید : 09173983095

   

  قیمت تمام محصولات به ازای هر یک کیلوگرم و به تومان است.

   

   

  در صورتی که تمایل داشته باشید، پاک کردن و بسته‌بندی به رایگان برای شما انجام می‌شود.

   

   

  عمده محصولات اسبک ماهی محصولات تازه هستند و در یخدان‌های کائوچویی با اندازه مناسب و مقدار یخ کافی بسته‌بندی می‌شوند تا سالم و تازه به دست شما برسند. در صورتی که ارسال به صورت هوایی باشد، یا از یخ‌های ژله‌ای مخصوص برای بسته‌بندی سفارشتان استفاده می‌شود، یا محصولات ۲۴ پیش از ارسال منجمد می‌شوند تا در طول ارسال تازه و سالم بمانند.

   

   

  حداقل مقدار قابل سفارش برای هر محصول ۱ کیلوگرم است.

   

   

  به دلیل شرایط دشوار ارسال محصول تازه به شهرهای مختلف، حداقل مجموع سفارش قابل ارسال ۵ کیلوگرم است. هزینه ارسال برای سفارش‌های کمتر از ۵ کیلوگرم چندان به‌صرفه نیست اما اگر خودتان رضایت داشته باشید ارسال سفارش با هر وزنی انجام می‌شود.

   

   

  ارسال برای شهرهای کوچک از طریق باربری اتوبوس و تحويل در ترمینال و برای کلان شهرها از طریق باربری هوایی و تحویل درب منزل است.

   

   

  ارسال برای برخی شهرها به صورت مستقیم و برای برخی دیگر به صورت دومسیره انجام می‌شود. ارسال دومسیره برای شهرهایی است که پرواز یا اتوبوس مستقیم از بندرعباس به آنجا وجود ندارد. به عنوان مثال اگر مشتری عزیزی از شهر آمل به اسبک ماهی سفارش دهد، ما ابتدا بسته ایشان را از بندرعباس به اصفهان و سپس از اصفهان به آمل می‌فرستیم. محل تحویل در شهرهای دومسیره هم ترمینال است.

   

   

  هزینه ارسال برای همه سفارش‌های با مبلغ بیش از ۱ میلیون تومان رایگان است. برای سفارش‌های کمتر از این مقدار، هزینه ثابت ارسال ۸۰ هزار تومان است و ممکن است با توجه به شهر محل سکونت و آدرس شما، مبلغی به این هزینه اضافه شود.

   


  صید روز
  ارسال کمتر از ۴۸ ساعت
  ارسال رایگان خرید بالای ۱ میلیون
  ضمانت اصل بودن و تازگی
  پشتیبانی ۲۴ ساعته