جستجو

ماهی شیر

ماهی شیر بزرگ

ماهی شیر سایز بزرگ تازه و صید روز با مدل های پاک کردن بصورت رایگان
550٬000 تومان
برابر با 550٬000 تومان هر 1 کیلو گرم

ماهی بچه شیر

ماهی بچه شیر ( ماهی شیر کوچک ) تازه و صید روز ( سایز 0/5 الی 1/5 کیلوگرمی ) تازه و صید قایق با امکان پاک کردن رایگان می باشد. برای سفارش عمده ماهی با شماره تلفن 09173983095 تماس حاصل فرمایید.
410٬000 تومان
برابر با 410٬000 تومان هر 1 کیلو گرم

ماهی شیر سایز متوسط

برای سفارش عمده و اطلاع از موجود بودن ماهی شیر سایز متوسط، 2 تا 2/5 کیلو، تازه و صید روز، تماس بگیرید : 09173983095
520٬000 تومان
برابر با 520٬000 تومان هر 1 کیلو گرم

تمام محصولات عرضه شده در اسبک ماهی تازه هستند و در سریعترین زمان ممکن برای شما ارسال خواهند شد.

برای سفارش ماهی شیر به صورت تلفنی می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

09173983095

سوالات متداول

آیا قیمت ماهی شیر در سایت بروز است؟

بله. قیمت تمام ماهی ها در سایت بروز می باشد.

آیا در صورت خرید شیر ماهی، محصول تازه به دستم خواهد رسید؟

بله. تمام محصولات سایت تازه هستند و در یخدان‌های کائوچویی با اندازه مناسب و مقدار یخ کافی بسته‌بندی می‌شوند تا سالم و تازه به دست شما برسند.

در صورتی که ارسال به صورت هوایی صورت بگیرد، یا از یخ‌های ژله‌ای مخصوص برای بسته‌بندی سفارشتان استفاده می‌شود، یا محصولات ۲۴ پیش از ارسال منجمد می‌شوند تا در طول ارسال تازه و سالم بمانند.

روش های ارسال در اسبک ماهی کدام اند؟

ارسال برای شهرهای کوچک از طریق باربری اتوبوس و تحويل در ترمینال و برای کلان شهرها از طریق باربری هوایی و تحویل درب منزل است.

هزینه ارسال سفارشات چقدر است؟

هزینه ارسال برای همه سفارش‌های بالای ۱ میلیون تومان رایگان است. برای سفارش‌های کمتر از این مقدار، هزینه ثابت ارسال 120 هزار تومان است و ممکن است با توجه به شهر محل سکونت و آدرس شما، مبلغی به این هزینه اضافه شود.

توضیح در مورد ماهی شیر

🔵 خرید انواع ماهی شیر علاوه بر اینکه بسیار خوشمزه بوده، دارای خواص زیادی نیز برای بدن انسان هستند. ماهی شیر حاوی ویتامین ها و مواد معدنی بسیاری است که به واسطهی داشتن این مواد دارای ارزش غذایی فراوانی است. بهتر است بدانید این ماهی حاوی مقادیر فراوانی کربوهیدرات، سدیم، پتاسیم، چربی، فیبر، قند، کلسیم، فسفر، آهن، پروتئین، کلسترول، ویتامین c و ویتامین A است. این ماهی برای مادران شیرده و باردار غذای بسیار مناسبی است که توانایی این را دارد که تمامی ویتامینهای مورد نیاز بدنشان را تامین کرده و هوش و ذهن جنین را نیز تقویت کند. این ماهی به دلیل داشتن کلسیم و آهن فراوان گزینهی مناسبی برای جلوگیری از سوء تغذیه است.

 

🔵 یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع ماهی جنوب، ماهی شیر است. این ماهی طعم بسیار خوشمزهای دارد و پولکهای موجود در آن به اندازهای نازک و ظریف است که به راحتی قابل کندن بوده و پاک کردن آن بسیار راحت است. از نظر ظاهری به این دلیل که این ماهی از دستهی تن ماهیان محسوب میشود، دارای بدن دوکی شکل و اسکلت استخوانی هستند. قسمت کمر ماهی شیر به رنگ نقرهای است. همچنین باید بدانید که این ماهی طولی بین ۱۲۰ تا ۲۴۰ و باله دمی با دو شاخه دارد. ماهیهای شیر از نظر ظاهری شبیه ماهی قباد هستند. البته یک تفاوت کوچک دارند و آن این است که  اندازهی این ماهی از ماهی قباد کمی بزرگتر است. محل زندگی این ماهی جنوب شیبهای ساحلی دریای جنوب است.

 

🔵 در فروشگاه اسبک ماهی امکان خرید انواع ماهی شیر صید روز برای شما وجود دارد. پس از خرید، شما میتوانید در ثبت سفارشتان بخواهید که ماهی را به صورت پاک شده برای شما ارسال کنیم. حتی مدل پاک کردن ماهی نیز توسط خود شما تعیین میشود. به عنوان مثال میتوان این ماهی را فیله کرد، برای ماهی شکمپر آماده کرد یا اینکه آن را به صورت استیک به مشتریان ارائه داد. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که اگر دوست داشته باشید ماهی را به صورت پاک نشده و دست نخورده تحویل بگیرید، این امکان نیز برای شما فراهم شده است. تمامی ماهیها صید روز بوده و  پس از صید پاک شده تا تازگی آنها حفظ شود. برای حفظ این تازگی در مسیر، ماهی در یخدان درب منزل به شماره تحویل داده میشود.

خرید انواع ماهی شیر (در سایزهای مختلف و همینطور در بسته بندی های مخصوص)

 

 

صید روز
ارسال کمتر از ۴۸ ساعت
ارسال رایگان خرید بالای ۱ میلیون
ضمانت اصل بودن و تازگی
پشتیبانی ۲۴ ساعته