تاریخ تحویل: از 2 روز دیگر
350٬000

☑️ خرید ترشی انبه محلی اصل یکی از چالش‌های دوستداران ترشی انبه است. شاید بتوان گفت یکی از دلایل این افراد قیمت ترشی انبه است که معمولا آن‌ها را از خرید منصرف می‌کند. اما باید بگوییم که در فروشگاه اسبک ماهی قیمت این ترشی به شکلی منصفانه تعیین شده است و باعث شده است که هیچ تردیدی زمان خرید آن نداشته باشید.

 

☑️ اگر بخواهیم درباره‌ی تنوع ترشی انبه در فروشگاه اسبک ماهی بگوئیم باید اشاره کرد که ترشی انبه‌ی سبز، ترشی انبه‌ی پاکستانی، ترشی انبه بندرعباس و ترشی انبه‌ی کال از جمله مواردی هستند که به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. این آزادی عمل به شما داده شده است که هر ترشی که می‌خواهید را انتخاب کنید و سپس درب منزل تحویل بگیرید.

 

☑️ درباره ترشی انبه، خوب است بدانید که خیلی‌ها این ترشی را در اصل یک ترشی هندی می‌دانند به همین دلیل هم برخی خرید ترشی انبه را مساوی می‌دانند با داشتن یک ترشی خیلی تند که به راحتی نمی‌توان آن را خورد. اما باید به این نکته اشاره کنیم که الزاما ترشی انبه خیلی تند نیست. تندی این ترشی در حدی است که به راحتی می‌توانید آن را با انواع غذاها، حتی غذاهای جنوبی نوش جان کنید.

 

☑️ از آنجا که خوردن ترشی در بین ایرانی‌ها بسیار جا افتاده است و معمولا با انواع پلو نیز خورده می‌شود، ترشی انبه نیز جای خود را به راحتی بین ما باز کرده و به یک ترشی خیلی دوست داشتنی و معروف تبدیل شد. از طرفی چون خیلی از میوه‌ها مخصوص به فصل خاصی هستند ما آن‌ها را به ترشی تبدیل کرده‌ایم که بتوانیم در فصل‎های دیگر نیز آن‌ها را مصرف کنیم. خرید ترشی انبه نیز به همین دلیل است. طعم دلنشین این میوه باعث شده است که ترشی انبه نیز طعم فوق‌العاده‌ای داشته باشد.

 

☑️ اگر شما نیز از طرفداران ترشی انبه هستید برایتان خبرهای خوبی داریم که در فروشگاه اسبک ماهی نه تنها تنوع بسیار بالا است بلکه این ترشی با تازه‌ترین میوه‌ها درست می‌شود. در نتیجه شما توانسته‌اید یکی از تازه‌ترین ترشی‌های انبه‌ی اصل جنوب را خریداری کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

 

☑️ بهتر است برای نگهداری آن را در جای خشک  وخنک نگه دارید تا بتوانید مدت زمان بیشتری از این ترشی استفاده کنید. این مورد را نیز فراموش نکنید که باید درب آن را محکم ببندید و اجازه ندهید هوا وارد آن شود. چرا که هوای وارد شده می‌تواند باعث ایجاد کپک شده و ترشی را فاسد کند.

بررسی و نظر خود را بنویسید
مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

اشپل ماهی (تخم ماهی)

تهیه شده ازبهترین اشپل ماهی های تازه
230٬000تومان
یک کیلوگرم

ادویه ماهی و میگو- 120 گرم

ادویه ماهی و میگو محلی بسته 120 گرمی درجه 1 ( اصل جنوب ) مناسب انواع ماهی و میگو
120٬000تومان