ارسال رایگان
تاریخ تحویل: از 2 روز دیگر
195٬000

خرید خرما خاصویی تازه و اصل جنوب 

 

☑️ خرما خاصویی یا به عبارتی خرما آلویی در استان بوشهر که یکی از خرما خیزترین شهرهای ایران است، یافت می‌شود. البته خرید خرما خاصویی در دیگر شهرهای جنوبی کشور نیز امکان‌پذیر است، اما با کیفیت‌ترین آن خرما خاصویی بوشهر است. مثلا خیلی از شما ممکن است نام خرما خاصویی جم یا خرما خاصویی مزمز را هم شنیده باشید اما به دلیل خاک بوشهر، خرما خاصویی این شهر شهرت بیشتری دارد. خرید خرما خاصویی بوشهر اکنون با توجه به اینکه خرید اینترنتی خرما خاصویی فراهم شده است، هیچ دشواری نداشته و شما می‌توانید آن را از فروشگاه اسبک ماهی خریداری کنید.

 

 

☑️ خرما خاصویی در زمانی که کاملا رسیده باشد و یا به اصطلاح بپزد، به رنگ قهوه‌ای روشن است. این خرما که به آن خرما آلویی هم گفته می‌شود ریزترین نوع خرما در ایران و البته جهان است. قیمت خرما خاصویی نسیتا پایین به شمار می‌آید چرا که از دسته خرماهای تر بوده و بسیار ریز است. خیلی از افراد خرمای ریز را خرمای مرغوبی می‌دانند و به آن علاقه‌ی بیشتری دارند. به همین دلیل است که خرید خرما خاصویی محبوبیت زیادی بین طرفداران خرما دارد.

 

 

☑️ خرید خرما خاصویی مدت زمان زیادی نیست که بین مردم جا افتاده است. اما در همین زمان کوتاه هم به دلیل خوش‌خوراک بودن این محصول، بسیاری آن را جایگزین قند کرده‌اند. به شکلی که در برخی مناطق به آن خرما قندی نیز گفته می‌شود. به شکل آن دقت کرده‌اید؟ میزان شباهت زیاد این خرما به آلو باعث شده است که بسیاری آن را خرما آلویی نیز بنامند.

 

 

☑️ خرما خاصویی از شیرین‌ترین خرماها است که شیرینی آن گلو را اذیت نمی‌کند. بخاطر اندازه‌ی کوچکی که دارد، معمولا هر سه خرما خاصویی به اندازه‌ی یک واحد از دیگر خرماها به حساب می آید. هر چند توصیه می‌شود روزانه حدود ۵ عدد خرما مصرف شود ولی در مورد خرما خاصویی این تعداد را می‌توان تا ۱۵ عدد در روز هم افزایش داد. چر که ریز بوده و شما به راحتی می‌توانید آن را با چای خود میل کنید.

 

 

☑️ البته در نظر داشته باشید که این خرما از خرماهایی با طبع گرم است. به همین دلیل ممکن است برای برخی از افراد بخصوص کسانی که دارای طبع گرم و خشک هستند، زیاده‌روی در مصرف خیلی مناسب نباشد. اما افرادی که دارای طبع سودایی و سرد هستند می‌توانند به راحتی با آوردن این خرما در برنامه‌ی غذایی خود، طبع خود را تنظیم کنند.

 

 

☑️ خرما خاصویی در فروشگاه اسبک ماهی به فروش می‌رسد. شما عزیزان به راحتی می‌توانید فارغ از شهر یا استانی که در آن زندگی می‌کنید بهترین خرما خاصویی جنوب را از ما بخرید. به دلیل خرید مستقیم از باغداران و تولیدکنندگان این خرما، تازه‌ترین و مرغوب‌ترین خرماهای خاصویی را خواهید خرید.

 

خواص خرمای خاسویی

 

  • کالری موجود: 81 کیلو کالری
  • شکر: 0.8 گرم
  • چربی: 0.37 گرم
  • پروتئین: 22.31 گرم
  • اسیدهای چرب ترانس: 0 گرم
  • چربی های اشباع: 0 گرم
بررسی و نظر خود را بنویسید