تاریخ تحویل: از 2 روز دیگر
تماس برای قیمت

خرید خرما خنیزی درجه یک و صادراتی ( اصل جنوب )

 

☑️ خرید خرما خنیزی با وجود فروشگاه‌های آنلاین کنونی اصلا کار دشواری نیست. خرما خنیزی نام گونه‌ای از خرما در جنوب ایران است. رنگ آن قرمز، کمی کشیده، هسته‌اش سیاه و کوچک است. این خرما شیره‌ی فراوانی دارد به همین دلیل هم در میان کسانی که از طرفداران شیره‌ی خرما هستند، بسیار شهرت یافته است. خرمای خنیزی در مرحله‌ی خارک و رطب به عنوان میوه‌ی نوبرانه طرفداران زیادی دارد. خرمای کاملا رسیده‌ی آن رنگی بین مشکی و قرمز رنگ است. قیمت خرما خنیزی نسبت به دیگر خرماها مثل پیارم، زیاد بالا نیست. به همین دلیل هم خیلی از افراد آن را به خاطر تازگی‌اش انتخاب کرده و مصرف می‌کنند.

 

برای سفارش عمده و جزئی و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 09173983095

 

 

 

☑️ میزان شیرینی و قند خرمای خنیزی بسیار بالا است. خرمای خنیزی طبعی گرم دارد و برای تمامی مزاج ها سازگار نیست. این بدان معنا است که اگر طبع شما گرم است سعی کنید در مصرف خرمای خنیزی کمی محتاط باشید که برایتان مشکلی ایجاد نکند. در واقع بعضی افراد با مصرف این خرما، دهانشان دچار آفت شده یا اینکه صورت و پوست سرشان پر از جوش می‌شود.

 

☑️ خرمای خنزی بافتی نرم و مرطوب دارد و از نمونه‌ی ارقام خرمای نوع تر به شمار می‌رود. در صورتی که در شرایط مناسبی نگهداری نشود به سرعت دچار ترش‌شدگی و یا کپک‌زدگی خواهد شد.

 

☑️ خرید اینترنتی خرما خنزی در فروشگاه اسبک ماهی برای شما عزیزان امکان‌پذیر است. شما عزیزان به راحتی می‌توانید فارغ از شهر یا استانی که در آن زندگی می‌کنید بهترین خرمای خنیزی جنوب را از ما بخرید. به دلیل خرید مستقیم از باغداران و تولیدکنندگان این خرما، تازه‌ترین و مرغوب‌ترین خرمای خنیزی را خواهید خرید. همچنین باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که با خرید اینترنتی خرمای خنیزی از فروشگاه اسبک ماهی  تازه‌ترین خرمای خنیزی جنوب را با حذف واسطه‌ها درب منزل تحویل خواهید گرفت.

 

خواص خرمای خنزی:

سرشار از انواع آنتی‌اکسیدان‌ها فیبر است. و همچنین منبع پتاسیم است. که به شفاف سازی پوست و آبرسانی به ریشه موها و همچنین پوست بدن کمک بسیار زیادی می‌کند.

بررسی و نظر خود را بنویسید