تاریخ تحویل: از 2 روز دیگر
تماس برای قیمت

☑️ خرید رطب خنیزی با وجود فروشگاه‌های آنلاین کنونی اصلا کار دشواری نیست. رطب خنیزی نام گونه‌ای از خرما در جنوب ایران است. رنگ آن قرمز، کمی کشیده، هسته‌اش سیاه و کوچک است. این خرما شیره‌ی فراوانی دارد به همین دلیل هم رطب خنیزی در میان کسانی که از طرفداران رطب هستند، بسیار شهرت یافته است. خرمای خنیزی در مرحله‌ی خارک و رطب به عنوان میوه‌ی نوبرانه طرفداران زیادی دارد. خارک و رطب خنیزی به رنگ قرمز هستند و خرمای کاملا رسیده‌ی آن رنگی بین مشکی و قرمز رنگ است. قیمت رطب خنیزی نسبت به دیگر رطب‌ها قابل توجه است دلیلش هم شیره‌ی خوش طعم آن است.

 

برای سفارش عمده و جزئی و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 09173983095

 

 

☑️ رطب خنیزی از ارقام با کشت پایین در استان هرمزگان است به همین خاطر اولویت صادرکنندگان خرما نیست، اما به خاطر کیفیت خوبش معمولا پیش فروش می‌شود. خارک و رطب خنیزی عالی است. خرمای خنیزی در کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس خیلی مشهور است مخصوصاً در امارات خرمای خنیزی خیلی مرغوب است.

☑️ رطب خنیزی بافتی نرم و مرطوب دارد. به همین دلیل شرایط نگهداری آن نیازمند نگهداری خاصی است. اگر از جمله طرفداران رطب خنیزی هستید حتما به یاد داشته باشید که باید آن را در آب‌وهوای خنک نگهداری کنید. چرا که به دلیل بافت نرمی که دارد و شیره‌ی زیاد و شیرینی که تولید می‌کند اگر برای مدت طولانی نگه داشته شده یا اینکه در فضای خنک نباشد، ترش شده و حتی کپک می‌زند. به همین دلیل است که پس از ثبت سفارش شما، در فروشگاه اسبک ماهی، طرب در فضایی خنک قرار گرفته و به سرعت برای شما ارسال می‌شود. با این روش ارسال تازگی آن نیز به خوبی حفظ می‌شود.

 ☑️ خرید اینترنتی رطب خنیزی در فروشگاه اسبک ماهی برای شما عزیزان امکان‌پذیر است. شما عزیزان به راحتی می‌توانید فارغ از شهر یا استانی که در آن زندگی می‌کنید بهترین رطب خنیزی جنوب را از ما بخرید. به دلیل خرید مستقیم از باغداران و تولیدکنندگان این خرما، تازه‌ترین و مرغوب‌ترین رطب‌های خنیزی را خواهید خرید. همچنین باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که با خرید اینترنتی رطب خنیزی از فروشگاه اسبک ماهی  تازه‌ترین رطب خنیزی جنوب را با حذف واسطه‌ها درب منزل تحویل خواهید گرفت.

خواص رطب خنزی:

سرشار از انواع آنتی‌اکسیدان‌ها فیبر است. و همچنین منبع پتاسیم است. که به شفاف سازی پوست و آبرسانی به ریشه موها و همچنین پوست بدن کمک بسیار زیادی می‌کند.

بررسی و نظر خود را بنویسید