تاریخ تحویل: از 2 روز دیگر
140٬000

☑️ خرید سس انبه محلی اصل یکی از چالش‌های دوستداران سس انبه است. شاید بتوان گفت یکی از دلایل این افراد قیمت سس انبه است که معمولا آن‌ها را از خرید منصرف می‌کند. اما باید بگوییم که در فروشگاه اسبک ماهی قیمت این سس به شکلی منصفانه تعیین شده است و باعث شده است که هیچ تردیدی زمان خرید آن نداشته باشید.

 

☑️ اگر بخواهیم درباره‌ی تنوع سس انبه در فروشگاه اسبک ماهی بگوییم باید اشاره کرد که سس انبه آبادانی و سس انبه فلافل از جمله مواردی هستند که به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. این آزادی عمل به شما داده شده است که هر سسی  که می‌خواهید را انتخاب کنید و سپس درب منزل تحویل بگیرید.

 

☑️ درباره سس انبه، خوب است بدانید که خیلی‌ها این سس  را در اصل یک سس هندی می‌دانند به همین دلیل هم برخی خرید سس  انبه را مساوی می‌دانند با داشتن یک سس خیلی تند که به راحتی نمی‌توان آن را خورد. اما باید به این نکته اشاره کنیم که الزاما سس  انبه خیلی تند نیست. تندی این سس  در حدی است که به راحتی می‌توانید آن را با انواع غذاها، از جمله فلافل نوش جان کنید.

 

☑️ سس انبه با انبه‌ی تازه یا پودر انبه یکی از خوشمزه‌ترین انواع سس برای سرو در کنار غذاهای سوخاری و انواع فینگرفود سوخاری است. اگر فلافل بازاری جنوبی را امتحان کرده باشید حتما طعم یک سس مخصوص فلافل را هم کنار فلافل چشیده‌اید. اگر چه سس فلافل جنوبی و بندری و اهوازی را با خردل و ارده هم درست می‌کنند که سبک لبنانی و عراقی سس انبه فلافل است، اما مواد تشکیل دهنده‌ی سس انبه اصلی فلافل اهوازی و جنوبی و بندرعباسی پودر انبه و یکسری مخلفات دیگر است.

 

☑️ اگر شما نیز از طرفداران سس انیه هستید برایتان خبرهای خوبی داریم که در فروشگاه اسبک ماهی نه تنها تنوع بسیار بالا است بلکه این سس  با تازه‌ترین میوه‌ها و پودرها درست می‌شود. در نتیجه شما توانسته‌اید یکی از تازه‌ترین سس ‌های انبه‌س اصل جنوب را خریداری کرده و آن را درب منزل تحویل بگیرید.

 

☑️ بهتر است برای نگهداری آن را در جای خشک  وخنک نگه دارید تا بتوانید مدت زمان بیشتری از این سس استفاده کنید. این مورد را نیز فراموش نکنید که باید درب آن را محکم ببندید و اجازه ندهید هوا وارد آن شود.

بررسی و نظر خود را بنویسید