جستجو
دسته بندی ها
  منو بستن

  ماهی شیر تازه جنوب، اصلی و صید روز (خرید و قیمت)

  🔵 خرید انواع ماهی شیر علاوه بر اینکه بسیار خوشمزه بوده، دارای خواص زیادی نیز برای بدن انسان هستند. درون انواع ماهی شیر اصلی ویتامینها و مواد معدنی وجود دارد که به واسطهی داشتن این مواد دارای ارزش غذایی فراوانی است. بهتر است بدانید ماهی شیر حاوی مقادیر فراوانی کربوهیدرات، سدیم، پتاسیم، چربی، فیبر، قند، کلسیم، فسفر، آهن، پرو...

  خرید ماهی شیر سایز بزرگ تازه و صید روز

  برای سفارش عمده و اطلاع از موجود بودن ماهی شیر ( بزرگ ) تماس بگیرید : 09173983095
  570٬000 تومان
  برابر با 570٬000 تومان هر 1 کیلو گرم

  ماهی بچه شیر ( ماهی شیر کوچک ) تازه و صید روز

  ماهی بچه شیر ( ماهی شیر کوچک ) تازه و صید روز ( سایز 0/5 الی 1/5 کیلوگرمی ) تازه و صید قایق با امکان پاک کردن رایگان می باشد. برای سفارش عمده ماهی با شماره تلفن 09173983095 تماس حاصل فرمایید.
  410٬000 تومان
  برابر با 410٬000 تومان هر 1 کیلو گرم

  خرید ماهی شیر سایز متوسط تازه و صید روز

  برای سفارش عمده و اطلاع از موجود بودن ماهی شیر سایز متوسط، 2 تا 2/5 کیلو، تازه و صید روز، تماس بگیرید : 09173983095
  520٬000 تومان
  برابر با 520٬000 تومان هر 1 کیلو گرم

  🔵 خرید انواع ماهی شیر علاوه بر اینکه بسیار خوشمزه بوده، دارای خواص زیادی نیز برای بدن انسان هستند. درون انواع ماهی شیر اصلی ویتامینها و مواد معدنی وجود دارد که به واسطهی داشتن این مواد دارای ارزش غذایی فراوانی است. بهتر است بدانید ماهی شیر حاوی مقادیر فراوانی کربوهیدرات، سدیم، پتاسیم، چربی، فیبر، قند، کلسیم، فسفر، آهن، پروتئین، کلسترول، ویتامین c و ویتامین A است. انواع ماهی شیر برای مادران شیرده و باردار غذای بسیار مناسبی است که توانایی این را دارد که تمامی ویتامینهای مورد نیاز بدنشان را تامین کرده و هوش و ذهن جنین را نیز تقویت کند. این ماهی به دلیل داشتن کلسیم و آهن فراوان گزینهی مناسبی برای جلوگیری از سوء تغذیه است.

   

  🔵 یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع ماهی جنوب، ماهی شیر است. این ماهی طعم بسیار خوشمزهای دارد و پولکهای موجود در آن به اندازهای نازک و ظریف است که به راحتی قابل کندن بوده  و پاک کردن آن بسیار راحت است. از نظر ظاهری به این دلیل که انواع ماهی شیر از دستهی تن ماهیان حساب میشود، دارای بدن دوکی شکل و اسکلت استخوانی هستند. قسمت کمر ماهی شیر به رنگ نقرهای است. همچنین باید بدانید که این ماهی طولی بین ۱۲۰ تا ۲۴۰ و باله دمی با دو شاخه دارد. ماهیهای شیر از نظر ظاهری شبیه ماهی قباد هستند. البته یک تفاوت کوچک دارند و آن این است که  اندازهی این ماهی از ماهی قباد کمی  بزرگتر است. محل زندگی انواع ماهی شیر جنوب شیبهای ساحلی دریای جنوب است.

   

  🔵 در فروشگاه اسبک ماهی امکان خرید انواع ماهی شیر صید روز برای شما وجود دارد. از جمله ماهیهایی که میتوانید در این فروشگاه خرید کنید میتوان به ماهی شیر نیزه اشاره کرد. پس از خرید ماهی شیر جنوب شما میتوانید در ثبت سفارشتان بخواهید که ماهی را به صورت پاک شده برای شما ارسال کنیم. حتی مدل پاک کردن ماهی نیز توسط خود شما تعیین میشود. به عنوان مثال میتوان این ماهی را فیله کرد، برای ماهی شکمپر آماده کرد یا اینکه آن را به صورت استیک به مشتریان ارائه داد. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که اگر دوست داشته باشید ماهی را به صورت پاک نشده و دست نخورده تحویل بگیرید، این امکان نیز برای شما فراهم شده است. تمامی ماهیها صید روز بوده و  پس از صید پاک شده تا تازگی آنها حفظ شود. برای حفظ این تازگی در مسیر، ماهی در یخدان درب منزل به شماره تحویل داده میشود.

  خرید ماهی شیر، شیر ماهی ( ماهی شیر، بچه شیر، ماهی شیر بزرگ، ماهی شیر کوچک، ماهی شیر در سایزهای مختلف و همینطور در بسته بندی های مخصوص .. )

   

   

   

   قیمت‌ها و شرایط ارسال ماهی شیر تازه و اصل جنوب ؟

   

   

  برای سفارش عمده و جزئی ماهی شیر جنوب  تماس بگیرید : 09173983095

   

  قیمت تمام محصولات به ازای هر یک کیلوگرم و به تومان است.

   

   

  در صورتی که تمایل داشته باشید، پاک کردن و بسته‌بندی به رایگان برای شما انجام می‌شود.

   

   

  عمده محصولات اسبک ماهی محصولات تازه هستند و در یخدان‌های کائوچویی با اندازه مناسب و مقدار یخ کافی بسته‌بندی می‌شوند تا سالم و تازه به دست شما برسند. در صورتی که ارسال به صورت هوایی باشد، یا از یخ‌های ژله‌ای مخصوص برای بسته‌بندی سفارشتان استفاده می‌شود، یا محصولات ۲۴ پیش از ارسال منجمد می‌شوند تا در طول ارسال تازه و سالم بمانند.

   

   

  حداقل مقدار قابل سفارش برای هر محصول ۱ کیلوگرم است.

   

   

  به دلیل شرایط دشوار ارسال محصول تازه به شهرهای مختلف، حداقل مجموع سفارش قابل ارسال ۵ کیلوگرم است. هزینه ارسال برای سفارش‌های کمتر از ۵ کیلوگرم چندان به‌صرفه نیست اما اگر خودتان رضایت داشته باشید ارسال سفارش با هر وزنی انجام می‌شود.

   

   

  ارسال برای شهرهای کوچک از طریق باربری اتوبوس و تحويل در ترمینال و برای کلان شهرها از طریق باربری هوایی و تحویل درب منزل است.

   

   

  ارسال برای برخی شهرها به صورت مستقیم و برای برخی دیگر به صورت دومسیره انجام می‌شود. ارسال دومسیره برای شهرهایی است که پرواز یا اتوبوس مستقیم از بندرعباس به آنجا وجود ندارد. به عنوان مثال اگر مشتری عزیزی از شهر آمل به اسبک ماهی سفارش دهد، ما ابتدا بسته ایشان را از بندرعباس به اصفهان و سپس از اصفهان به آمل می‌فرستیم. محل تحویل در شهرهای دومسیره هم ترمینال است.

   

   

  هزینه ارسال برای همه سفارش‌های با مبلغ بیش از ۱ میلیون تومان رایگان است. برای سفارش‌های کمتر از این مقدار، هزینه ثابت ارسال ۸۰ هزار تومان است و ممکن است با توجه به شهر محل سکونت و آدرس شما، مبلغی به این هزینه اضافه شود.

   

   

  فیلتر Close
  Min: 410٬000 تومان Max: 570٬000 تومان
  ریال410000 ریال570000
  تولید کنندگان
  صید روز
  ارسال کمتر از ۴۸ ساعت
  ارسال رایگان خرید بالای ۱ میلیون
  ضمانت اصل بودن و تازگی
  پشتیبانی ۲۴ ساعته