جستجو
دسته بندی ها
  منو بستن

  ماهی کوپر یا ماهی شانک صورتی اصل جنوب ( قیمت و خرید )

  خرید ماهی کوپر (شانک صورتی)، تازه و صید طبیعی با امکان پاک کردن رایگان می باشد.برای سفارش عمده ماهی با شماره تلفن 09173983095 تماس حاصل فرمایید.
  *
  320٬000 تومان
  i h
  تاریخ تحویل: ۳ روز

  خرید ماهی کوپر (شانک صورتی) تازه و صید روز

  شانک صورتی یا ماهی کوپر یکی از شناخته شده‌ترین ماهی‌های دریای جنوب است. ماهی کوپر (شانک صورتی) جنوب دارای گوشتی سفید و پهن به دلیل صورت بزرگ و کشیده اش است و از ویژگی های آن بدون خار بودن اش می‌باشد که گوشت را نرم تر از همیشه کرده است. ماهی کوپر (شانک صورتی) اصل بهترین تجربه پخت غذا را در اختیار شما می‌گذارد و مصرف اش برای افزایش تراکم استخوان توصیه می‌شود.
  لازم به ذکر است که فیله ماهی کوپر (شانک صورتی) جنوب قابلیت سرخ کردن به صورت لایه ای سرخ کرده و از پروتئین بالا در ماهی کوپر (شانک صورتی) جهت انجام کارهای نیازمند نیروی بدنی بالا و تقویت سیستم ایمنی بدن برخوردار شد. ماهی کوپر جدا از خواص عالی اش در میان مردم جنوب بسیار پرطرفدار بوده و برای کودکان هم به علت ترس از تیغ، گزینۀ غذایی عالی ای به حساب می‌آید.

   

   قیمت‌ و شرایط ارسال ماهی کوپر یا شانک صورتی 

   

  برای سفارش عمده و جزئی ماهی کوپر اصل جنوب  تماس بگیرید : 09173983095

   

  قیمت تمام محصولات به ازای هر یک کیلوگرم و به تومان است.

   

   

  در صورتی که تمایل داشته باشید، پاک کردن و بسته‌بندی به رایگان برای شما انجام می‌شود.

   

   

  عمده محصولات اسبک ماهی محصولات تازه هستند و در یخدان‌های کائوچویی با اندازه مناسب و مقدار یخ کافی بسته‌بندی می‌شوند تا سالم و تازه به دست شما برسند. در صورتی که ارسال به صورت هوایی باشد، یا از یخ‌های ژله‌ای مخصوص برای بسته‌بندی سفارشتان استفاده می‌شود، یا محصولات ۲۴ پیش از ارسال منجمد می‌شوند تا در طول ارسال تازه و سالم بمانند.

   

   

  حداقل مقدار قابل سفارش برای هر محصول ۱ کیلوگرم است.

   

   

  به دلیل شرایط دشوار ارسال محصول تازه به شهرهای مختلف، حداقل مجموع سفارش قابل ارسال ۵ کیلوگرم است. هزینه ارسال برای سفارش‌های کمتر از ۵ کیلوگرم چندان به‌صرفه نیست اما اگر خودتان رضایت داشته باشید ارسال سفارش با هر وزنی انجام می‌شود.

   

   

  ارسال برای شهرهای کوچک از طریق باربری اتوبوس و تحويل در ترمینال و برای کلان شهرها از طریق باربری هوایی و تحویل درب منزل است.

   

   

  ارسال برای برخی شهرها به صورت مستقیم و برای برخی دیگر به صورت دومسیره انجام می‌شود. ارسال دومسیره برای شهرهایی است که پرواز یا اتوبوس مستقیم از بندرعباس به آنجا وجود ندارد. به عنوان مثال اگر مشتری عزیزی از شهر آمل به اسبک ماهی سفارش دهد، ما ابتدا بسته ایشان را از بندرعباس به اصفهان و سپس از اصفهان به آمل می‌فرستیم. محل تحویل در شهرهای دومسیره هم ترمینال است.

   

   

  هزینه ارسال برای همه سفارش‌های با مبلغ بیش از ۱ میلیون تومان رایگان است. برای سفارش‌های کمتر از این مقدار، هزینه ثابت ارسال ۸۰ هزار تومان است و ممکن است با توجه به شهر محل سکونت و آدرس شما، مبلغی به این هزینه اضافه شود.

   

   

   

   

     در فروشگاه اسبک ماهی امکان خریدن ماهی کوپر (شانک صورتی) اصل جنوب برای شما مشتریان فراهم شده است. ضمن اینکه می‌توانید زمان سفارش از ما بخواهید تا آن را به روشی که دلخواهتان است پاک کرده و درب منزل تحویل بگیرید. محصولات در فروشگاه اسبک ماهی ابتدا وزن‌کشی شده و سپس پاک می‌شوند.

   

  مدل‌های پاک کردن ماهی کوپر (شانک صورتی)

   

  ماهی کوپر (شانک صورتی) تازه جنوب را می‌توان به روش‌های مختلف پاک کرد و برای تمیز کردن آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.

   

  ماهی کوپر (شانک صورتی) برای ماهی شکم‌پر

   

  شکم آن تمیز شده، قسمت‌های روده و دور ریز آن خارج شده و پولک و دم آن در برخی موارد جدا می‌شود. البته گاهی مشتریان دوست دارند که سر و تن ماهی برای زیبایی در پخت کنار گذاشته نشود. برای خرید انواع ماهی تازه صید جنوب کلیک کنید. 

   

   

  ماهی شانک صورتی ( کوپر ، کافر ) تازه ( اصل جنوب )

   

  ماهی شانک صورتی یکی از بهترین ماهی‌های جنوب است. دلیل لذیذ بودن گوشت این ماهی‌ها این است که گوشتخوار هستند و تغذیه این ماهی از بی‌مهرگان صدفدار کفزی است. البته بعضی از آن‌ها از علف‌ها و جلبک‌های دریایی نیز تغذیه می‌کنند. محل زندگی آن‌ها دریای عمان و خلیج فارس است و شوری آب باعث خوش طعم شدن گوشت ماهی شانک صورتی شده است.

   

  از نظر ظاهری بدن ماهی شانک صورتی تازه چهارگوش رو به بیضی و پهن بوده و معمولا تا اندازه‌‌ای بلند و در مقطع فشرده است. سر این ماهی نسبتا بزرگ است و گوشت بسیاری دارد به همین دلیل برخی از مشتریان تمایل ندارند آن را جدا کنند. دهان میانی ماهی شانک صورتی  اصل جنوب  تا حدی مایل بوده و تقریبا قابل ارتجاع است.

   

  در فروشگاه اسبک ماهی امکان خریدن ماهی شانک صورتی اصل جنوب برای شما مشتریان فراهم شده است. ضمن اینکه می‌توانید زمان سفارش از ما بخواهید تا آن را به روشی که دلخواهتان است پاک کرده و درب منزل تحویل بگیرید. محصولات در فروشگاه اسبک ماهی ابتدا وزن‌کشی شده و سپس پاک می‌شوند.

   

  مدل‌های پاک کردن ماهی شانک صورتی اصل جنوب

   

  ماهی شانک صورتی  تازه جنوب را می‌توان به روش‌های مختلف پاک کرد و برای تمیز کردن آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.

   

  ماهی شانک صورتی تازه برای ماهی شکم‌پر

   

  در این روش سر و دم ماهی از تن آن جدا نمی‌شود بلکه تنها یک شکاف زیر شکم آن ایجاد شده و محتویات شکم خالی می‌شوند.

   

  فیله ماهی شانک صورتی اصل جنوب

   

  در  این روش سر و دم ماهی از تن آن جدا می‌شوند. در مرحله‌ی بعدی تمامی استخوان و تیغ هم کنار گذاشته شده و گوشت خالص به قطعات مساوی تقسیم می‌شود.

   

  استیک ماهی شانک صورتی تازه

   

  تفاوت این روش با فیله کردن در این است که برش به صورت عرضی روی شکم ماهی زده می‌شود.

  همه‌ی ماهی‌ها دارای ضایعات هستند و ماهی شانک صورتی نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

   

  میزان ضایعات ماهی شانک صورتی اصل جنوب

   

  میزان ضایعات این ماهی با توجه به اینکه یا فیله می‌شود یا اینکه به صورت استیک شده برای شما ارسال خواهد شد، تقریبا 50 درصد وزن محصول را شامل می‌شود. برای خرید انواع ماهی تازه صید جنوب کلیک کنید.  

   

   

  ماهی  کوپر یا کخو

   

  ماهی شانک  کوپر یا کخو یکی از لذیذترین گوشت‌های ماهی را دارد. البته این ماهی در بین محلی‌ها با نام‌های کافر، کوفر، کوپر، زرد باله، کخو، گوفر، اوفر و گوپاه شناخته شده است. به دلیل شهرت جهانی ماهی کوپر یا کخو بهتر است بدانید که نام انگلیسی آن Porgy Fish است. در فروشگاه اسبک ماهی، این محصول در  وزن‌های مختلف به فروش می‌رسد.

   

  از نظر ظاهری بدن ماهی شانک  کوپر یا کخو سفید متمایل به صورتی است که کمی در انتهای نزدیک به دم لکه‌هایی به رنگ نقره‌ای تیره هم دیده می‌شود. گوشت ماهی شانک کوپر مانند ظاهرش کاملا روشن، سفید و بسیار نرم است. اما آنچه این ماهی را در دسته ماهی‌های پرطرفدار قرار داده است، تیغ خیلی کم آن است.

   

  در فروشگاه اسبک ماهی امکان خریدن ماهی شانک  کوپر یا کخو تازه و اصل برای شما مشتریان فراهم شده است. ضمن اینکه می‌توانید زمان سفارش از ما بخواهید تا آن را به روشی که دلخواهتان است پاک کرده و درب منزل تحویل بگیرید. محصولات در فروشگاه اسبک ماهی ابتدا وزن‌کشی شده و سپس پاک می‌شوند.

   

   

  مدل‌های پاک کردن ماهی شانک  کوپر یا کخو

   

  ماهی شانک  کوپر یا کخو جنوب را می‌توان به روش‌های مختلف پاک کرد و برای تمیز کردن آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.

   

   

  ماهی شانک  کوپر یا کخو مخصوص ماهی شکم‌پر

   

  در این روش پولک‌های روی تن ماهی پاک شده، سر و دم جدا نمی‌شوند و فقط یک شکاف کوچک زیر شکم ماهی زده می‌شود تا محتویات شکم خالی شوند، در نتیجه قطعه قطعه نخواهد شد.

   

  فیله ماهی شانک  کوپر یا کخو تازه اصل

   

  در  این روش سر و دم ماهی از تن آن جدا می‌شوند. در مرحله‌ی بعدی تمامی استخوان و تیغ هم کنار گذاشته شده و گوشت خالص به قطعات مساوی تقسیم می‌شود.

   

  ماهی شانک  کوپر یا کخو قطعه شده

   

  تفاوت این روش با فیله کردن در این است که در قطعه کردن، استخوان و تیغ از ماهی جدا نمی‌شود.

   

  همه‌ی ماهی‌ها دارای ضایعات هستند و ماهی شانک  کوپر یا کخو نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

   

  میزان ضایعات ماهی شانک  کوپر یا کخو

   

  میزان ضایعات ماهی شانک  اگر مخصوص شکم پر پاک شود چیزی نزدیک به 35 درصد وزن آن خواهد بود در حالیکه میزان ضایعات ماهی شانک اگر فیله شود یعنی هیچ تیغ و فلسی نداشته باشد به 50 درصد هم می‌رسد. البته یک حالت بینابینی هم وجود دارد آن هم زمانی است که ماهی قطعه قطعه می‌شود که ضایعات تقریبا 40 تا 45درصد است. برای خرید انواع ماهی تازه صید جنوب کلیک کنید. 

   

  اگر سوالی در مورد انواع ماهی ها، هزینه ها و نحوه خرید و ارسال برایتان باقی مانده است، همین حالا می توانید از طریق تماس تلفنی یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.


  09173983095

   

   

   خرید ماهی شیر جنوب ( عمده و جزئی ) قیمت بدون واسطه 

  ✅ خرید ماهی شوریده ( اصل جنوب ) صید تازه و فروش مستقیم از بندر عباس 

  ✅ خرید ماهی حلوا سیاه ( تازه و صید روز ) ارسال در باکس یخ و مستقیم از جنوب 

  ✅ خرید ماهی حلوا سفید ( زبیدی ) تازه و صید روز | فروش به قیمت عمده 

  ✅ خرید ماهی مقوا تازه (‌ اصل جنوب ) و به قیمت عمده 

   

  5.0 1
  بررسی و نظر خود را بنویسید بستن
  *
  *
  • بد
  • عالی
  مهمان | 1401/3/5 13:50
  تشکر از فروشگاه بسیار خوبتون
  تشکر از فروشگاه بسیار خوبتون
  آیا این بررسی مفید بود؟ بله نه (0/0)
  *
  *
  *
  برچسب های محصول
  صید روز
  ارسال کمتر از ۴۸ ساعت
  ارسال رایگان خرید بالای ۱ میلیون
  ضمانت اصل بودن و تازگی
  پشتیبانی ۲۴ ساعته