جستجو
دسته بندی ها
  منو بستن

  ماهی مقوا تازه جنوب تازه و صید روز ( قیمت و خرید )

  خرید ماهی مقوا، ماهی گیش یا جیش در انواع مختلف( ماهی مقوا سفید، قاضی، سلیمانی، سیاه، پرو)، انواع ماهی گیش(طلایی، لوله‌ای، خال زرد، دم زرد، خانجان)به صورت جزئی و عمده با امکان پاک شدن و تحویل درب منزل.

     قیمت‌ها و شرایط ارسال ماهی مقوا به چه صورت است ؟

   

   

   

   

  ماهی سارم تازه و صید روز ( قیمت و خرید )

  خرید ماهی سارم تازه و صید طبیعی با امکان پاک کردن رایگان می باشد. برای سفارش عمده ماهی با شماره تلفن 09173983095 تماس حاصل فرمایید.
  180٬000 تومان
  برابر با 180٬000 تومان هر 1 کیلو گرم

  ماهی مقوا سفید یا (جش سفید) قیمت و خرید

  خرید ماهی مقوا سفید (جش سفید)،تازه و صید طبیعی با امکان پاک کردن رایگان می باشد.برای سفارش عمده ماهی با شماره تلفن 09173983095 تماس حاصل فرمایید.
  320٬000 تومان 256٬000 تومان
  برابر با 256٬000 تومان هر 1 کیلو گرم

  ماهی مقوا سلیمانی تازه و صید روز ( قیمت و خرید )

  خرید و قیمت بدون واسطه ماهی مقوا سلیمانی ( ارسال از بندرعباس ) | برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 09173983095
  ناموجود

  خرید ماهی مقوا پاپیل ( تازه و صید روز )

  ماهی مقوا پاپیل،تازه و صید طبیعی با امکان پاک کردن رایگان می باشد.برای سفارش عمده ماهی با شماره تلفن 09173983095 تماس حاصل فرمایید.
  ناموجود

  خرید ماهی مقوا خال زرد یا زلیبی ( تازه و صید روز )

  ماهی مقوا خال زرد یا زلیبی،تازه و صید طبیعی با امکان پاک کردن رایگان می باشد.برای سفارش عمده ماهی با شماره تلفن 09173983095 تماس حاصل فرمایید.
  ناموجود

  خرید ماهی مقوا دبزی، تازه و صید روز

  ماهی مقوا دبزی، تازه و صید طبیعی با امکان پاک کردن رایگان می باشد. برای سفارش عمده ماهی با شماره تلفن 09173983095 تماس حاصل فرمایید.
  ناموجود

  خرید ماهی مقوا قاضی (کاغذی)، تازه و صید روز

  ماهی مقوا قاضی (کاغذی)،تازه و صید طبیعی با امکان پاک کردن رایگان می باشد.برای سفارش عمده ماهی با شماره تلفن 09173983095 تماس حاصل فرمایید.
  ناموجود

  خرید ماهی مقوا، ماهی گیش یا جیش در انواع مختلف( ماهی مقوا سفید، قاضی، سلیمانی، سیاه، پرو)، انواع ماهی گیش(طلایی، لوله‌ای، خال زرد، دم زرد، خانجان)به صورت جزئی و عمده با امکان پاک شدن و تحویل درب منزل.

     قیمت‌ها و شرایط ارسال ماهی مقوا به چه صورت است ؟

   

   

   

   

  برای سفارش عمده و جزئی ماهی مقوا تازه و اصل جنوب  تماس بگیرید : 09173983095

   

  قیمت تمام محصولات به ازای هر یک کیلوگرم و به تومان است.

   

   

  در صورتی که تمایل داشته باشید، پاک کردن و بسته‌بندی به رایگان برای شما انجام می‌شود.

   

   

  عمده محصولات اسبک ماهی محصولات تازه هستند و در یخدان‌های کائوچویی با اندازه مناسب و مقدار یخ کافی بسته‌بندی می‌شوند تا سالم و تازه به دست شما برسند. در صورتی که ارسال به صورت هوایی باشد، یا از یخ‌های ژله‌ای مخصوص برای بسته‌بندی سفارشتان استفاده می‌شود، یا محصولات ۲۴ پیش از ارسال منجمد می‌شوند تا در طول ارسال تازه و سالم بمانند.

   

   

  حداقل مقدار قابل سفارش برای هر محصول ۱ کیلوگرم است.

   

   

  به دلیل شرایط دشوار ارسال محصول تازه به شهرهای مختلف، حداقل مجموع سفارش قابل ارسال ۵ کیلوگرم است. هزینه ارسال برای سفارش‌های کمتر از ۵ کیلوگرم چندان به‌صرفه نیست اما اگر خودتان رضایت داشته باشید ارسال سفارش با هر وزنی انجام می‌شود.

   

   

  ارسال برای شهرهای کوچک از طریق باربری اتوبوس و تحويل در ترمینال و برای کلان شهرها از طریق باربری هوایی و تحویل درب منزل است.

   

   

  ارسال برای برخی شهرها به صورت مستقیم و برای برخی دیگر به صورت دومسیره انجام می‌شود. ارسال دومسیره برای شهرهایی است که پرواز یا اتوبوس مستقیم از بندرعباس به آنجا وجود ندارد. به عنوان مثال اگر مشتری عزیزی از شهر آمل به اسبک ماهی سفارش دهد، ما ابتدا بسته ایشان را از بندرعباس به اصفهان و سپس از اصفهان به آمل می‌فرستیم. محل تحویل در شهرهای دومسیره هم ترمینال است.

   

   

  هزینه ارسال برای همه سفارش‌های با مبلغ بیش از ۱ میلیون تومان رایگان است. برای سفارش‌های کمتر از این مقدار، هزینه ثابت ارسال ۸۰ هزار تومان است و ممکن است با توجه به شهر محل سکونت و آدرس شما، مبلغی به این هزینه اضافه شود.

   

   

   

   

   

  🔵انواع ماهی مقوا تازه جنوب دارای گوشت بسیار خوشمزه‌ای هستند و به خاطر نوع گوشتشان، در غذاهای مختلفی استفاده شده و به روش‌های متفاوتی طبخ می‌شوند. از جمله برای سرخ کردن و قلیه ماهی. این ماهی‌ها تیغ ندارند و گوشتی هستند. زمان پخت انواع ماهی مقوا متوجه می‌شوید که کمی روغن را در غذا آزاد می‌کنند.  این روغن طبیعی نه تنها مفید است بلکه غذا را بسیار لذیذ خواهد کرد.

  🔵 همچنین انواع ماهی مقوا تازه جنوب دارای ویژگی‌های مهم درمانی هستند، این ماهی‌ها دارای مقادیر بالایی از آهن هستند که به خون‌سازی و تقویت گلبول‌های قرمز کمک می‌کنند به همین دلیل برای افرادی که کم خونی دارند بسیار گزینه‌ی مناسبی خواهند بود. ماهی مقوا تازه جنوب همچنین دارای املاحی چون روی است. این ماده به تقویت سیستم‌های مختلف بدن از جمله پوست بدن و چشم‌ها کمک می‌کند. ویتامین A موجود در گوشت ماهی مقوا سفید قوه‌ی دیداری بدن را تقویت کرده و به بالا رفتن کارایی آن کمک می‌کند. علاوه بر این ویتامین D موجود در این ماهی روند پیری را کند کرده و به جوان‌سازی پوست کمک خواهد کرد.

  🔵 از نظر ظاهری ماهی مقوا یا ماهی صافی یا قاضی دارای بدنی چهارگوش و انتهایی فشرده است. دهان این ماهیان کوچک با دندان‌هایی در هر دو فک است. بدن این ماهی‌ها پوشیده از پولک‌های دایره‌ای، ریز و کشیده است که تا روی دو طرف سر گسترش یافته است. صافی ماهیان ساکن دریا، آب‌های لب شور و آب‌های مناطق مرجانی هستند و به ندرت در آب‌های شیرین دیده می‌شوند.

  🔵 در فروشگاه اسبک ماهی امکان خرید انواع ماهی مقوا ارگانیک در وزن‌ها و اندازه‌های مختلف برای شما فراهم شده است. کافی است که بخواهید ماهی مقوا صید روز را برای شما ارسال کنیم. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که ما می‌توانیم ماهی مقوا اصلی را به صورت جزئی و عمده و پاک شده درب منزل به شما تحویل دهیم. به عبارتی این شما هستید که مشخص می‌کنید دوست دارید ماهی را به صورت فیله شده، استیک شده، پاک شده برای ماهی شکم‌پر یا اینکه قطعه قطعه شده تحویل بگیرید.

  🔵 انواع ماهی ارگانیک دریای جنوب در فروشگاه اسبک ماهی چه به صورت پاک شده و چه دست نخورده برای شما بلافاصله پس از صید در ظرف یخ قرار گرفته و در هر کجای ایران که باشید، ارسال خواهد شد.

   

   

  خرید ماهی شیر جنوب ( عمده و جزئی ) قیمت بدون واسطه 

  خرید ماهی شوریده ( اصل جنوب ) صید تازه و فروش مستقیم از بندر عباس 

  خرید ماهی حلوا سیاه ( تازه و صید روز ) ارسال در باکس یخ و مستقیم از جنوب 

  خرید ماهی حلوا سفید ( زبیدی ) تازه و صید روز | فروش به قیمت عمده 

  خرید ماهی مقوا تازه (‌ اصل جنوب ) و به قیمت عمده 

   

   

  فیلتر Close
  Min: 120٬000 تومان Max: 256٬000 تومان
  ریال120000 ریال256000
  تولید کنندگان
  صید روز
  ارسال کمتر از ۴۸ ساعت
  ارسال رایگان خرید بالای ۱ میلیون
  ضمانت اصل بودن و تازگی
  پشتیبانی ۲۴ ساعته