ارسال رایگان
تاریخ تحویل: از 2 روز دیگر
650٬000

خرید میگو نیمه خشک متوسط صادراتی در بسته های نیم و یک کیلو گرمی


قطعا زمان شنیدن اسم میگو نیمه خشک تازه کمی تعجب کرده‌اید و با خود فکر کرده‌اید مگر این امکان وجود دارد که میگویی که همیشه نیاز به شستن و سرخ کردن داشته است، حالا به صورت آجیل و نیمه خشک در بازار ارائه شده است. اما لازم است به این نکته اشاره کنیم که با اولین خرید میگو نیمه خشک صادراتی تازه صید طبیعی یکی از طرفداران آن خواهید شد. این محصول می‌تواند به یک میان وعده‌ی خیلی خوشمزه برای فرزندان شما تبدیل شود.

 

برای سفارش عمده و جزئی و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 09173983095

 


میگو نیمه خشک صادراتی تازه اصل دریای جنوب معمولا از میگوهای چون میگو سرتیز و میگو سره تهیه می‌شود. البته در برخی موارد نیز می‌توان آن را از میگوهای متوسط و درشت دریا نیز تهیه کرد. دلیل محبوبیت میگو نیمه خشک صادراتی تازه بین طرفداران آن این است که به راحتی می‌توان آن را نگهداری کرد.

به دلیل نیمه خشک شدن و کم بودن رطوبت اگر در یخچال و فضای خنک نگهداری شود، فاسد نشده و کافی است که اگر می‌خواهید آن را در غذا یا سالاد استفاده کنید، تنها چند دقیقه در آب خیس کنید باز هم به میگویی تازه تبدیل شده و به راحتی می‌توانید با آن غذای مورد علاقه‌ی خود را درست کنید


شما با خریدن میگوی نیمه خشک صادراتی نه تنها این امتیاز را کسب کرده‌اید که از یک آجیل خوش طعم برخوردار شوید بلکه با خیس کردن آن، میتونید برای میگو پلو ازش استفاده کنید . در واقع با یک تیر دو نشان زده‌اید.

ضمن اینکه این محصول می‌تواند جایگزین بادام زمینی یا بادام در سالادهای شما شود. طعم میگوی نیمه خشک در کنار سبزیجات آن‌قدر شگفت‌انگیز است که با یک بار امتحان کردن آن، دوستدارش شده و به یک عنصر اصلی در یخچال خانه‌ی شما تبدیل خواهد شد.


روش‌های نیمه خشک کردن میگو نیمه خشک متوسط تازه جنوب

برای نیمه خشک کردن میگو از سه روش زیر می‌توان استفاده کرد:

روش اول:


ابتدا باید میگو را به خوبی پاک کنید و رگ کمر آن را جدا کنید. سپس آن را بشویید. پس از شست‌وشو میگو را در آب جوش بریزید و اجازه دهید تا چند دقیقه در آب بجوشد. زدن نمک به آب را به هیچ عنوان فراموش نکنید. بعد از اینکه مرحله‌ی پخت تمام شد، آن را مانند برنج آبکش کنید و اجازه دهید تا به خوبی آب آن خشک شود. هنوز کار شما تمام شده و محله‌ی خشک کردن نهایی تازه از اینجا شروع می‌شود. میگو را در آفتاب پهن کنید و اجازه دهید تا آب آن تبخیر شود. البته باید تا حدی از آب در آن باقی بماند.


روش دوم:


ابتدا میگو را به خوبی پاک کنید و مطمئن شوید که رگ گردن آن را گرفته‌ای. بعد از آن ماهیتابه را روشن کنید و اجازه دهید تا کمی داغ شود. میگو شسته شده را داخل ماهیتابه بریزید و 5 تا 10 دقیقه با نمک تفت دهید. نمک باعث ماندگاری بیشتر میگو خشک می‌شود. در مرحله‌ی بعدی میگو را در یک فضای وسیع پهن کرده و اجازه دهید تا در معرض آفتاب خشک شود. البته معمولا کمی نیمه مرطوب برداشته می‌شود.


روش سوم:


در این روش میزان نمک استفاده شده تقریبا زیاد است. ضمن اینکه مدت جوشیدن میگو در آب نیز قابل توجه است. ابتدا میگو را پاک کرده و خوب بشویید. سپس آن را در آب جوش ریخته و اجازه دهید تا با نمک فراوان حسابی جوش بخورد. زمانی که رنگ میگو نارنجی شد آن را آبکش کنید. خشک کردن میگو از این قسمت شروع خواهد شد. آن را در یک سطح وسیع و در معرض آفتاب داغ پهن کنید تا خشک شود. البته باید کمی نیمه خشک برداشته شود.
در فروشگاه اسبک ماهی امکان خرید میگو نیمه خشک صادراتی تازه صید طبیعی برای شما عزیزان فراهم شده است. به دلیل تازه بودن میگوی اصلی، می‌توان با اطمینان بیان کرد که این محصول از تازگی و سلامت کامل برخوردار است.

اندازه و وزن میگو نیمه خشک صادراتی تازه

میگو نیمه خشک صادراتی تازه صید طبیعی در فروشگاه اسبک ماهی در وزن های زیر ارائه می‌شود:

خرید میگو نیمه خشک صادراتی تازه 500 گرمی
خرید میگو نیمه خشک صادراتی تازه 1000 گرمی

برای خرید انواع میگو تازه جنوب کلیک کنید.

اگر سوالی در مورد انواع میگوها، هزینه ها و نحوه خرید و ارسال برایتان باقی مانده است، همین حالا می توانید از طریق تماس تلفنی یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.
 09173983095

بررسی و نظر خود را بنویسید